Konkurs ! / Giveaway ! VoodooShield Pro

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości VoodooShield Developer
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 20x 2 letnich licencji
Znakomitego Programu
VoodooShield Pro

19bf3ac362bf0f64med.png

Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • https://www.voodooshield.com/



Dlaczego VoodooShield Pro ??
Ponieważ To Cudo !!
:ok :ok



VoodooShield to aplikacja zabezpieczająca działająca na zasadzie anti-exe: dzięki niej administrator komputera może określić dozwolone do uruchamiania aplikacje. Wszystkie inne programy będą automatycznie blokowane, nawet w przypadku np. ataku za pomocą przeglądarki internetowej, który ma samodzielnie pobrać plik i uruchomić szkodliwe oprogramowanie. Aplikacja cechuje się dynamicznym rozwojem i bardzo niskim zużyciem zasobów systemowych.
4808fb63c76cdd72med.png

Aplikacja nie stanowi klasycznego programu do zabezpieczania przed szkodliwym oprogramowaniem. Może jednak zostać do tego wykorzystana za sprawą możliwości, które oferuje. Będzie ona przydatna także np. dla rodziców, którzy zdecydują się na zablokowanie niektórych aplikacji, aby ich pociechy nie narobiły w systemie bałaganu. Wszystkie ustawienia programu mogą zostać zabezpieczone hasłem, dodatkowo administrator posiada wgląd w logi blokowanych aplikacji.
d84ff173a73a4200med.png

VoodooShield posiada trzy tryby pracy. Pierwszy z nich, „Train Me” jest aktywowany zaraz po instalacji i działa przez 10 minut. W tym trybie użytkownik może uruchamiać wszystkie aplikacje, a program automatycznie zapisuje je do białej listy. Pozwala to na nauczenie go, z czego tak naprawdę korzystamy i co nie powinno być blokowane. Drugi tryb to „Smart” wykorzystywany podczas typowego wykorzystania komputera. Zezwala on na aplikacje z białej listy, pozostałe traktuje jako niezaufane i w sposób interaktywny pyta użytkownika, czy mogą one zostać uruchomione. Odpowiedni dymek jest wyświetlany w zasobniku systemowym. Jego kliknięcie uruchamia okno, gdzie możemy podjąć odpowiednią akcję: zezwolić na uruchomienie, zablokować program, lub uruchomić go w odizolowanym, bezpiecznym środowisku. VoodooShield dodatkowo samodzielnie wysyła pliki do serwisu VirusTotal w celu ich przeskanowania. Ostatni tryb działania to „Always On”. Gdy go aktywujemy, program będzie działał zgodnie z regułami, ale nie będzie nas pytał o akcję w przypadku nowych aplikacji – zostaną one automatycznie zablokowane.
748920e1998ca1a0med.png

Program startuje razem z systemem operacyjnym, posiada funkcję automatycznej aktualizacji. Ustawienia pozwalają np. na automatyczne zezwalanie na aplikacji systemowych, zainstalowanych w folderze Program Files, lub aplikacji Modern w systemie Windows 8. Użytkownik może „uśpić” VoodooShield na określony czas, możliwe jest także skonfigurowanie czułości programu i ustawienie wykluczeni do blokowania: osoby często korzystające z różnych narzędzi mogą zezwolić na uruchamianie WScripts, CScripts, plików MSI, rundll32, DOSa, wiersza poleceń, edytora rejestru, oraz regsrv32. Program pozwala ponadto na ustawienie własnych dozwolonych folderów i nazwy aplikacji, które nie będą blokowane. Pozwala to na wydzielenie obszaru na dysku, który nie będzie objęty restrykcjami.


Bardzo ciekawą opcją jest synchronizacja danych. Użytkownik może założyć konto w serwisie producenta, a następnie synchronizować białe i czarne listy aplikacji. Dzięki temu możliwe jest szybkie skonfigurowanie wielu takich samych stacji roboczych tj. zablokowanie lub zezwolenie tylko na określone aplikacje, bez konieczności ponownego tworzenia reguł.
e8d50f95470fd131med.png

Więcej info
  • https://www.voodooshield.com/
Pobieranie
  • https://www.voodooshield.com/#download
Kup teraz
  • https://www.voodooshield.com/#buy


info:dobreprogramy.pl

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać VoodooShield Pro
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 25.01.2017



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Re: Konkurs ! / Giveaway !VoodooShield Pro

Dziękuje za możliwość udziału w konkursie na tak znakomity program :) .
Od dawna używam VoodooShield w wersji darmowej i jestem bardzo zadowolony . Program antyexe , robi to co do niego
należy , pomimo anglojęzycznego interfejsu łatwy i intuicyjny w obsłudze . Niestety wersja free jest w stosunku do wersji
płatnej bardzo ograniczona . Bardzo chętnie dzięki wygranej odblokowałbym niedostępne w niej funkcje .
 
A

Anonymous

Re: Konkurs ! / Giveaway !VoodooShield Pro

Dziękuję Organizatorom za konkurs.Używam programu w wersji darmowej.Dla mnie jest wspaniały,chociaż brakuje mi możliwości większej regulacji ustawień/freeware/.Dlatego chętnie biorę udział w konkursie na wersję Pro,mając nadzieję,że szczęście mi dopisze.Pozdrawiam.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Re: Konkurs ! / Giveaway !VoodooShield Pro

Dziękuję bardzo za możliwość wzięcia udziału w konkursie! :)

Dawniej użytkowałem program NoVirusThanks EXE Radar Pro. Nie przypadł mi jednak do gustu. Szukając dobrej alternatywy trafiłem na VoodooShield. Program podoba mi się bardziej niż poprzednik. Jest bardziej czytelny i intuicyjny. W VoodooShield najbardziej podoba mi się opcja synchronizacji danych ( białe i czarne listy aplikacji ). Dzięki tej opcji możliwe jest szybkie skonfigurowanie wielu takich samych stacji roboczych tj. zablokowanie lub zezwolenie tylko na określone aplikacje, bez konieczności ponownego tworzenia reguł.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Re: Konkurs ! / Giveaway !VoodooShield Pro

dziękuje za konkurs na ten program i mozliwosc wygrania go.
program godny naszego zainteresowania i zainstalowania z opisu wynika ze jest to program prosty w obsludze bardzo czytelny tym bardziej ze jest na dwa lata i bedzie duzo czasu aby poznać ten program .
 
E

eufrasiox

Re: Konkurs ! / Giveaway !VoodooShield Pro

I would like to win because it is a different program
of security
What I like is the concept of taking system
And block everything else that comes in again
So there is no danger when entering
In web pages.

Thanks for this great draw
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Witam.
Biorę udział w konkursie , nie miałem przyjemności korzystania z tego programu, dlatego chętnie wypróbuje .Dzięki za konkurs hi>
 

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
Wielkie dziękuję za konkurs tak angellomichel387 jak i darczyńcy licencji na tak zajebiaszczy program do tego na 2 lata :dziękuję
Program dający sporo możliwości konfiguracji i ochrony w innym wymiarze niż przy Antywirusach czy całych pakietach IS.Więc wielkim grzechem byłoby nie wystartować w konkursie na tak zacny soft na nowego lapka będzie jak znalazł :ok
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Myślę że program godny polecenia i zainstalowania na komputerze. Myślę że w moim przypadku przyda się na laptopie moich dzieci gdzie na razie jestem jeszcze administratorem (dopóki jajko nie stanie się mądrzejsze od kury).
Jego metoda zabezpieczeń będzie w tym przypadku przydatna.
 
A

Anonymous

Wielkie dzięki za świetny konkurs.Próbowałem kiedyś wer.free-niestety zraziły mnie nag sreeny.Moim zdaniem program b.ciekawy,więc chętnie biorę udział w konkursie.Pozdrawiam.
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie.
Świetny program z ugruntowaną już reputacją. Na tą chwilę korzystam z innego programu anti-exe ale nie spełnia on do końca moich oczekiwań. Z VoodooShield miałem już kiedyś styczność tak więc mam pewność, że świetnie by się u mnie spisał.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Chętnie wezmę udział w konkursie ponieważ nigdy nie miałem możliwości przetestowania tego typu programu. Program zbiera dobre recenzje więc z miłą chęcią sam chciałbym go przetestować.

Podziękowania dla organizatora konkursu :hi
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
VS Pro has great detectioin capabilities and is a great compliment to your Antivirus software. The new Ai2.0 has been improved too that helps in determining
potential threats and alerts the user about it alongside protecting the system first and isolating the potential threat. The granularity of the settings are okay and you can set your preferred applications to be excluded. Do consider me for this giveaway as I do not have a license of my own :(

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
I would like to win this because its a great secondary protection my pc. Thanks for this giveaway.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
VoodooShield Pro - skończyła mi się licencja , jest okazja do wygrania nowej .Dlatego zgłaszam się do konkursu.Program prosty w obsłudze, nie stwarzał żadnych problemów.

Dziękuje i pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry