AudioVideo Tipard Total Media Converter Standard za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18253
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
total-media-converter120.jpg
Tipard Total Media Converter Standard 6.1.56

Tipard Total Media Converter to program za pomocą którego będziemy mogli zgrywać ulubione płyty DVD oraz konwertować je do wielu popularnych formatów wideo.

Tipard Total Media Converter features functional integration of DVD ripping and video converting. Serving as DVD ripping software, it enables users to rip DVD (Disc/Folder/IFO) to any video/audio formats, like MP4, WMV, AVI, MOV, MKV, M4V, MPG, MTV, SWF, MP3, FLAC, WMA, etc. The video converting capability refers to its strong input and output profile of any videos (HD/SD) and audios.
Moreover, the output profile classified in details and the quick search frame provided in the profile interface make the format searching easy. Its rich output formats are compatible with all portable devices (iPhone 5, iPad 4, Kindle Fire HD, Windows Phone, Samsung Galaxy Note/Tab/S, HTC One X included) and editing software (including Adobe Premiere Express/Elements/Pro, After Effects, Encore, Pinnacle Studio and stuff).


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WW11222

Wygadany
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
U mnie to samo: nie daje się pobrać, tylko zapętla powrót do strony poprzedniej:(
Lipa?
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
W/w link działa jeszcze. Dzisiaj skończyła mi się licencja po roku użytkowania ,
Nowy klucz dostałem na ten sam mail co poprzednio i ,,, mam.
Tu jest zangielszczenie promocyjnej niemieckojęzycznej wersji 9.2.22 jak by ktoś chciał, bo z wielojęzyczną 2.2.18 kluczyk niestety nie działa, ale zangielszczenie z wersji 2.2.18 pasuje (sprawdzone):

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Instalacja:
Plik "de.rcc"przenieść do lokalizacji "language" z zainstalowanym programem i podmienić.
C:\Program Files (x86)\Tipard Studio\Tipard Total Media Converter\language

W tej promocji nie znalazłem informacji aby licka była na określony czas, więc chyba dożywotnia :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Fajny program, ma bardzo dużo profili konwersji :wariatt

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry