fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Czy istnieje opcja zmiany języka programu Zortam Mp3 Media Studio Pro. Przydałoby się w języku polskim.
Brak jest po wgraniu programu pliku Polish.dll.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
fresta napisał:
Czy istnieje opcja zmiany języka programu Zortam Mp3 Media Studio Pro. Przydałoby się w języku polskim.
Brak jest po wgraniu programu pliku Polish.dll.

Program umożliwia zmianę języków ?? Jeśli jest np:English.dll i nie działa dodanie Polish.dll to można zrobić to inaczej,

usuwamy English.dll potem zmieniamy nazwę Polish.dll na English.dll i sprawdzamy.
 

husky10

Wygadany
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
73
Reakcje/Polubienia
1
Czy w tym programie jest j.polski?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Witam
Może ktoś podpowie, jak zrobić (na zasadzie sprawdzonej) by Zortam Mp3 Media Studio Pro v21.75 z promocji Bitsdujour z dn.23.02 był w j.polskim.
Próbowałem na różne sposoby i mi nie udało się zmienić interfejsu. Program ten przy instalacji nie wykazuje polskiego. Porada j/w nic nie daje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
fresta napisał:
Witam
Może ktoś podpowie, jak zrobić (na zasadzie sprawdzonej) by Zortam Mp3 Media Studio Pro v21.75 z promocji Bitsdujour z dn.23.02 był w j.polskim.
Próbowałem na różne sposoby i mi nie udało się zmienić interfejsu. Program ten przy instalacji nie wykazuje polskiego. Porada j/w nic nie daje.


Na screenach jest PL ale w programie nie ma języka PL, więc wychodzi na to że wywalili język PL bo nie był dawno aktualizowany :scratch :(
 

husky10

Wygadany
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
73
Reakcje/Polubienia
1
Może ma ktoś plik spolszczający z poprzednich wersji. warto byłoby spróbować . :zaciesz
 
Do góry