Narzędzia Amigabit PowerBooster za darmo

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Skusiłem się i dostałem taki kwiatek ...
" "======================================================================
Product name: Amigabit PowerBooster
Version: V3.2.4
Registration code:
License type: Single-User Personal License for 1 Year (Giveaway)
Download URL:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
" "
======================================================================
Kodów im zabrakło albo sobie w kulki lecą,,,,
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Pewnie niewidzialne jakies :zaciesz
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Dałem im najlepsze nazwisko, najlepszego maila. :facepalm Dobrze że chociaż się na "newslettery lifetime" się załapałem.
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Wysyłam kolejne maile od dwóch miesięcy. Zawsze przychodzi w odpowiedzi pusty mail bez kodu!. Nie lubią Polaków?....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Wysyłam kolejne maile od dwóch miesięcy. Zawsze przychodzi w odpowiedzi pusty mail bez kodu!. Nie lubią Polaków?....
Trzeba do nich napisać że nie wysyłają kodów i naprawią to, widocznie nikt ich o tym nie poinformował.
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Trzeba do nich napisać że nie wysyłają kodów i naprawią to, widocznie nikt ich o tym nie poinformował.
Pisałem kilkukrotnie, na support@amigabit.com. Albo zero odpowiedzi, albo ich serwer odrzuca mail!. Fail mail delivery.... ect...Innego kontaktu z nimi nie ma!... Widzę że nie tylko ja mam ten problem. Powyżej "hocik", pisze dokładnie to samo!...
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Potwierdzam-identyczny problem ale rozwiązałem go :) Nie zabiegam już o ten program- bo w jego miejsce są naprawdę dużo lepsze programy jak Kerish Doctor czy Advanced SystemCare 10 Pro tak że nie ma czego żałować :)...Pzdr.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Pisałem kilkukrotnie, na support@amigabit.com. Albo zero odpowiedzi, albo ich serwer odrzuca mail!. Fail mail delivery.... ect...Innego kontaktu z nimi nie ma!... Widzę że nie tylko ja mam ten problem. Powyżej "hocik", pisze dokładnie to samo!...

Ta firma już chyba nie istnieje tzn. strona działa ale ostatnie nowe wersje są z lutego zeszłego roku

New Releases
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Ta firma już chyba nie istnieje tzn. strona działa ale ostatnie nowe wersje są z lutego zeszłego roku

New Releases
Zgodnie z dobrą radą wyciągnąłem łapsko po Kerish Doctor 2017. Dziękuję Szanowny Adminie!.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Zgodnie z dobrą radą wyciągnąłem łapsko po Kerish Doctor 2017. Dziękuję Szanowny Adminie!.

Fajnie że się zapisałeś, a niektóre programy już tak mają że ich żywot jest krótki :smutek:płaczuś:zgon

kiedyś był fajny czyścik JetClean i też już daaaaaaaaaaaaaaaaaawno nie doczekał się aktualizacji
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:makumba
 
Do góry