Program do backupu bardzo poszukiwany

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Witam .
Poszukuje programu do backupu który spełniałby trzy kryteria . Byłby darmowy . W miarę regularnie aktualizowany .
I posiadałby w opcjach możliwość dodania go do boot menu . Podobnie jak Macrium Reflect Free , u którego niestety
ta opcja na moim netbooku nie działa . Acronis True Image i Aomei OneKey Recovery są płatne . Reboot Restore Rx
oraz Keriver 1-Click Restore Free od dawna nie doczekały się aktualizacji . Jest jeszcze ax64 Time Machine , niestety
też płatny i także dawno nie uświadczył nowej wersji . Zna ktoś inny program spełniający w.w. warunki ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Re: Program do backupu .

RollBack Rx Home bezpłatny
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Aomei OneKey Recovery 1.6 PRO z promocji co była dla PZD.Jak chcesz to mogę podrzucić Tobie na PW instalator (wbudowany klucz) na PW.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Dziękuje za pomoc , sprawdzę .. wypróbuję , dam znać ... jeszcze jedno pytanie , na tym netbooku jest tylko Windows .
Natomiast na kompie mam dual boot ( Windows i Ubuntu ), Acronisowi potem AX64 TimeMachine a teraz Macrium Reflect
to "nie przeszkadza" jednak czytałem że RollBack Rx Home Edition może mieć z tym "problem " ...nawet spory , czy ktoś z
Was wie coś na ten temat z własnego doświadczenia ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
memnon napisał:
Dziękuje za pomoc , sprawdzę .. wypróbuję , dam znać ... jeszcze jedno pytanie , na tym netbooku jest tylko Windows .
Natomiast na kompie mam dual boot ( Windows i Ubuntu ), Acronisowi potem AX64 TimeMachine a teraz Macrium Reflect
to "nie przeszkadza" jednak czytałem że RollBack Rx Home Edition może mieć z tym "problem " ...nawet spory , czy ktoś z
Was wie coś na ten temat z własnego doświadczenia ?

Coś takiego było ale nie wiem czy to dalej aktualne jest.Tutaj masz odpowiedzi, nie wiem czemu u mnie te strony nie otwierają się
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry