Stacjonarny komputer do gier.

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Re: Stacjonarny komputer do gier?

A odnośnie konsol - to szukać używki, czy nowa najnowszy model?
PS czy XBox?

Czy na konsoli mozna gras w gry z Origin i Steam
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Re: Stacjonarny komputer do gier?

Nie mam przekonania do używek, dlatego ja brałbym nówki....jak zrobisz ty, to zależy od ciebie i od twoich finansów.
Nowego X360 lub pleja3 można już mieć za ok 750-800 zł...nowego Xone lub pleja 4 za ok 1200-1300zl, wiec czy warto brać używki?? Za jakiś czas wychodzą nowe wersie Xksa i pleja więc możliwe, że ceny jeszcze trochę spadną.
Pytasz co brać....popatrz jakie gry są na pleja a jakie na Xsa i gdzie jest więcej tytułów w które graja dzieciaki. Przeważnie gry wydawane są na wiele platform ale zdarzają się wydane na "wyłączność"
Czy na konsoli mozna gras w gry z Origin i Steam
nie
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Re: Stacjonarny komputer do gier?

Odświeżę temat.
Kolega chce synowi kupić komputer stacjonarny. Syn będzie z pewnością grał w coś. Chce kupić używkę za ok 800 zł.
Czy polecacie coś sensownego?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35905
Reakcje/Polubienia
24985
Miasto
Trololololo
Re: Stacjonarny komputer do gier?

PiotrN72 napisał:
Odświeżę temat.
Kolega chce synowi kupić komputer stacjonarny. Syn będzie z pewnością grał w coś. Chce kupić używkę za ok 800 zł.
Czy polecacie coś sensownego?
Niech kolega poczyta
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

tu jest do tysiaka ale z racji tego że temat z marca więc teraz z max 8 stówek wyda
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
a nie lepiej se składaka zrobić stacjonarnego - luknij tu , ja preferuje osobiście laptopy do gier - ale to inna para kaloszy no i lepsza kasa musi być wydana na taki sprzęt by wszystko śmigało






powiem tak by pograć sobie w coś takiego to minimum już wyśrubowane na maksa 1500 tak na oko

 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Zaszczepiłem koledze wasze propozycje - myślę że po dzisiejszej lekturze wcale problem mu się nie rozwiąże a budżet chyba mu nie wzrośnie.
 
Do góry