Opera Neon - koncepcyjna przeglądarka

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Opera postanowiła zaprezentować zupełnie nową przeglądarkę – Neon. Nie zastąpi ona domyślnej Opery. Jest projektem pobocznym, który ma pokazać, jak w przyszłości powinny wyglądać przeglądarki.

Opera Neon podobnie jak zwykła Opera, bazuje na silniku Blink. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Neon skupia się na graficznej stronie przeglądania internetu i oferuje szereg interesujących efektów i animacji.





Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Download

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
Powiem szczerze... Gdyby tylko obsługiwała rozszerzenia, to była by to moja główna przeglądarka. Jak dla mnie rewelacja, i mam nadzieję że będą ten projekt kontynuować :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
ichito napisał:
A teraz na forum zamiast programów poleca się cycki?
Widzisz ichito - Prawdziwy mistrz potrafi połączyć przyjemne z pożytecznym... :dziwak
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
sworoslaw napisał:
Powiem szczerze... Gdyby tylko obsługiwała rozszerzenia, to była by to moja główna przeglądarka. Jak dla mnie rewelacja, i mam nadzieję że będą ten projekt kontynuować :)
Zdaje się nie ma szans na rozwój. :(
Opera Neon to tylko jednorazowa zabawka – nie będzie rozwijana, nie zrobią jej na Linuksa
(...)Opera Software przyciśnięta do muru pytaniem nie tym razem, czy nigdy? odpowiedziała, że Neon jest obecnie zabawką stworzoną przez jej deweloperów – ale nie ma planów, by dalej ją rozwijać. Jej najlepsze funkcje mają po prostu trafić do standardowej Opery, będą mogli z niej skorzystać także użytkownicy Linuksa.(...)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zeno napisał:
Opera Neon to tylko jednorazowa zabawka – nie będzie rozwijana, nie zrobią jej na Linuksa
(...)Opera Software przyciśnięta do muru pytaniem nie tym razem, czy nigdy? odpowiedziała, że Neon jest obecnie zabawką stworzoną przez jej deweloperów – ale nie ma planów, by dalej ją rozwijać. Jej najlepsze funkcje mają po prostu trafić do standardowej Opery, będą mogli z niej skorzystać także użytkownicy Linuksa.(...)
No i w ramach projektu Reborn powoli obietnice stają się faktem.
http://programyzadarmo.net.pl/przeg...2/opera-wersje-rozwojowe-t28-340.html#p215159
 
Do góry