Jak zainstalować Navitela na LG K10

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Jak w temacie posiadam telefon LG K10 i chciałem zainstalować na nim nawigację Navitel.Proszę o podpowiedz gdzie ją zainstalować aby działała.Ja zainstalowałem ją na karcie sd,ale nie mogę jej uruchomić.Chciałem dodać,że nie mam w telefonie żadnych rotów i nie wiem z czym to się je.Wszystkich znawców proszę o dokładniejsze wprowadzenie mnie w temat za co dziękuję z góry. :dziękuję :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jaki Android ?? W jaki sposób zainstalowałeś apkę na karcie pamięci ??
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
senior38 napisał:
al_arsen napisał:
Jaki Android ?? W jaki sposób zainstalowałeś apkę na karcie pamięci ??
Android 6.0 a mapę pobrałem z zaufanej strony w pliku który póżniej skopiowałem na kartę.

Witam
Osobiście polecam TomTom 1.4 z "zaufanej strony" ;) i przypuszczam że jest podobnie z instalacją ,
A więc
1.wklejasz folder Navitel do pamięci wewnętrznej urządzenia(jak go masz na karcie to go skopiuj do pamięci tel.) ,tam gdzie folder Android ,wyłącz dostęp do internetu.

Dopiero wtedy , instalujesz Apk , nie odwrotnie :) po zabiegu, uruchom program z włączoną lokalizacją i akceptuj :)

Miałem tak z instalacją TomTom , po wrzuceniu na microSD nie chciała odpalić :guma
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
Hmm.... Miałem Navitela kiedyś (oryginalnego) na urządzeniu LG. I z tymi telefonami jest jeden problem... Pamięć wewnętrzna na dane, jest określona jako... Karta SD! A prawdziwa karta SD, jako "External Storage". I Navitel głupiał w tym momencie, i tylko na pamięci wewnętrznej się instalował, i mapy pobierał, mimo, iż miał powiedziane, że ma to robić na kartę SD. Więc spróbuj też w tym kierunku- daj wszystko do pamięci wewnętrznej.
 
Do góry