Synei System Utilities Premiere za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18379
Reakcje/Polubienia
38962
Miasto
Gdzieś w Polsce
box-ssu120.jpg
Synei System Utilities Premiere 1.50

Synei System Utilities Premiere - to kompletny pakiet narzędzi do optymalizacji komputera. Program czyści, przyśpiesza i naprawia system by działał jak nowy. Optymalizuje działanie połączenia z internetem, przeglądarek, aplikacji, gier, etc...
Does your computer feel much slower than when you first bought it? Does it include symptoms like freezing, errors, and lag? If so, this should come as no surprise because these symptoms are some of the most common PC problems. That’s why we built this product. Synei System utilities is an award-winning complete care package for your computer. This program will clean, speed up, maintain, secure, and repair your system to make your PC run like brand new.
It was built precisely to give your PC maximum optimization. It optimizes a variety of applications including: system, internet, browsers, games, applications, and much more. Your PC will become much more responsive and error free.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
3
Przegapiłem promocję, ma ktoś jeszcze plik zip od giveawayoftheday? Albo wyciągniętą instalkę i link gdzie można zdobyć klucz?
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
extern.int napisał:
Przegapiłem promocję, ma ktoś jeszcze plik zip od giveawayoftheday? Albo wyciągniętą instalkę i link gdzie można zdobyć klucz?

Czesc, ja posiadam wyciągniętą instalkę Ale jak by ci ją dać to nie mam pojęcia w jaki sposob :( , A klucza w rejestrze nie mogę zlokalizować, zapewne klucz jest gdzieś w pliku. pozdrawiam.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10580
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tomek-T-M-F napisał:
extern.int napisał:
Przegapiłem promocję, ma ktoś jeszcze plik zip od giveawayoftheday? Albo wyciągniętą instalkę i link gdzie można zdobyć klucz?

Czesc, ja posiadam wyciągniętą instalkę Ale jak by ci ją dać to nie mam pojęcia w jaki sposob :( , A klucza w rejestrze nie mogę zlokalizować, zapewne klucz jest gdzieś w pliku. pozdrawiam.


Wrzuć ją na jakąś chmurkę a link podaj tutaj.
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
w tym problem że nie wiem gdzie to wrzucić :( nie mam chmury znaczy.

na chomika dam link bo mam tam konto.



już jest na chomiku.transfer ustawiłem darmowy.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
to wszystko wyjasnia dlaczego po zainstalowaniu jeszcze w czasie aktywnej promocji Avira mi usuneła główny plik programu z dysku.dzieki kolego za potwierdzenie mojego podejrzenia co do pliku.
pozdrawiam.
 
Do góry