Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security - multi-device

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Do wygrania są
trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security - multi-device
/każda licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.
Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.
Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję .


product-box-KISMD.png


Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
Aktywacja na terenie RP /klucze pasują wyłącznie do polskiej wersji programu/
/info od sponsora/


Koszt jednej licencji Kaspersky IS m-d na 3 urządzenia to 229 PLN


*Film z napisami w j. polskim

Ochrona premium dla komputerów PC, Mac i urządzeń z Androidem

Każdy z nas spędza dużo czasu online – robiąc zakupy, przeprowadzając transakcje finansowe czy komunikując się ze znajomymi. Nasze wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa dbają o ochronę tego, co jest dla Ciebie najcenniejsze – na komputerach PC, Mac i urządzeniach z Androidem.

Ochrona Twoich urządzeń przed współczesnymi zagrożeniami
Ochrona Twojej prywatności i informacji osobistych
Dodatkowe zabezpieczenie transakcji finansowych i zakupów online

Zalety programu

OCHRONA – Ochrona przed wirusami, atakami, oprogramowaniem spyware, cyberprzestępczością i innymi zagrożeniami
Każdy z nas potrzebuje ochrony przed zagrożeniami cyfrowymi. Nasze wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa oferują ochronę przed infekcjami i atakami, blokują banery* i spam, dbają o aktualność aplikacji, z których korzystasz i ostrzegają o niebezpiecznych stronach WWW.

PC, MAC i URZĄDZENIA MOBILNE – Jedna licencja pozwala na zabezpieczenie wielu urządzeń
Każde urządzenie może zostać wykorzystane do naruszenia Twojego bezpieczeństwa. Dlatego chronimy wszystkie urządzenia, a dodatkowo, w przypadku smartfonów i tabletów, dajemy Ci możliwość zdalnego blokowania, wymazywania i lokalizowania zgubionego lub skradzionego sprzętu.

PRYWATNOŚĆ – Ochrona przed phishingiem, szpiegowaniem i śledzeniem Twoich poczynań online
Nie pozwól oszustom ukraść Twoich poufnych informacji. Nasze technologie zabezpieczą Twoje dane, zapobiegną śledzeniu Twojej aktywności online**, zablokują nieautoryzowany dostęp do Twojej kamery internetowej** i ochronią Twoje informacje, gdy będziesz łączył się z publicznymi sieciami*.

PIENIĄDZE – Dodatkowe zabezpieczenie transakcji finansowych i zakupów online
Cyberprzestępcy wykorzystają każdą szansę, by podjąć próbę kradzieży pieniędzy. Nasza unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze dba o ochronę Twoich finansów i danych dotyczących kont bankowych oraz kart płatniczych**.

KONTROLA RODZICIELSKA – Ochrona dzieci przed zagrożeniami online i więcej
Dzieci są narażone na wiele zagrożeń internetowych. Nasz moduł kontroli rodzicielskiej dba o ochronę Twojego dziecka, blokuje nieodpowiednie treści oraz strony WWW i pozwala na zarządzanie aktywnością na portalach społecznościowych**

WYDAJNOŚĆ – Twoje urządzenia będą działały tak, jak powinny – szybko i wydajnie
Ochrona nie powinna spowalniać Twoich urządzeń. Z tego powodu ciężko pracowaliśmy, aby połączyć najwyższą jakość ochrony z wydajnością. Dzięki temu Twoje urządzania działają wydajnie i są chronione przed wszelkimi zagrożeniami.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA – Łatwy dostęp do konfiguracji ochrony – także online
Nikt nie chce tracić czasu na zajmowanie się skomplikowanymi zabezpieczeniami. Dlatego dajemy Ci dostęp do bezpłatnego konta My Kaspersky, które oferuje możliwość łatwego zarządzania Twoją ochroną z dowolnego miejsca, w którym posiadasz dostęp do internetu.

screeny

screen-KIS-01.png


screen-KIS-02.png


screen-KIS-03.png


screen-KIS-04.png



Wymagania systemowe

Dla wszystkich urządzeń

Połączenie internetowe – do aktywacji produktu, pobierania uaktualnień i uzyskiwania dostępu do niektórych funkcji
Technologia ochrony kamery internetowej działa wyłącznie na komputerach z PC oraz Mac. Lista kompatybilnych urządzeń jest dostępna na stronie: support.kaspersky.com/pl/12733 (dla komputerów PC) oraz support.kaspersky.com/pl/12476 (dla komputerów Mac)
Komputery i laptopy z systemem Windows®

800 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 81 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3
Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update3
Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate — SP1 lub nowszy3
Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate — SP1 lub nowszy3
Microsoft Windows XP Home / Professional (wersja 32-bitowa) SP3 lub nowszy / Professional (wersja 64-bitowa3) SP2 lub nowszy4
Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (dla systemów 32-bitowych) lub 2 GB (dla systemów 64-bitowych)
Tablety z systemem Windows (systemy z procesorami Intel®)

Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3
Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro (wersja 64-bitowa3)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024x600
Komputery i laptopy Mac

770 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Pamięć (RAM): 1 GB
macOS 10.9 – 10.12
Smartfony i tablety z Androidem5

Android™ 4.0 – 7.0
Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480
iPhone oraz iPad6

iOS® 8.0 lub nowszy
Windows Phone®6

Windows Phone 8

więcej info
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zasady konkursu
1. Napisz komentarz, dlaczego do Ciebie ma trafić Kaspersky Internet Security - multi-device?
2. Komentarze wyłącznie w języku polskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Oddanie głosu na "Produkt godny polecenia przez PZD" !! /dostęp poprzez link ukryty poniżej/
/krótką treść np. "Ochrona urządzeń - proponuję Kaspersky Mobile Security, bo uważam, że ...".
5. Potwierdź rekomendację tutaj - np. "Zrobione - Kaspersky MS"
6. Zakończenie konkursu 04.02.2017 r. - losowanie 05.02.2017 r.

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia


*Na produkt godny rekomendacji PZD głosujemy tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
* Specjalne podziękowania dla kolegi andyxa za pomoc przy realizacji projektu.
 

TaliZorah

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Ankieta zrobiona praktycznie większość kategorii jest przydatna dodał bym naprawę systemu optymilizacja pc klient e-mail
 

TaliZorah

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Mam narazie wersję testową z której jestem zadowolony spełnia moje oczekiwania i chciałbym zdobyć licencję Kaspersky Internet Security - multi-device :ok
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam
Trzeci! Nie na poważnie już.
Jeśli można sprawdzić proszę sprawdzić, czy dobrze zrobiłem i zrozumiałem treść zawiłego 4 polecenia

Ewentualnie
"Challenge Accepted and Done - O Kasperskym Mobile Security"

Dlaczego chciałbym wygrać?
Próbowałem w różnych konkursach i chcę się rzeczywiście przekonać czy Kaspersky IS (pamiętam jeszcze czasy jak się nazywał AntiViral Toolkit Pro :)) jest rzeczywiście najlepszym wyborem do ochrony komputera jak to przestawiają różne magazyny i strony.
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Dobry wieczór,

Chciałbym wygrać licencję na KIS ponieważ go aktualnie używam i oceniam bardzo wysoko.
Aktualną licencję otrzymałem jako rekompensatę w zamian za Outlook IS.
KIS-a zainstalowałem i wielce sobie cenię jego lekkość i małą zasobożerność.

Rekomendację, oczywiście zamieściłem i mogę spokojnie napisać - "Zrobione - Kaspersky MS"
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
@william1955 i
@Micx -
prawidłowe wpisy - tylko KMS podałem jako przykład.
Każdy ma prawo zagłosować na taki produkt, który zdecydowanie nadaje się /według tej głosującej osoby - subiektywna ocena/ do polecenia.
Przykład?
Dział "Bezpieczeństwo" - proponuję i polecam zdecydowanie od lat - Kaspersky IS ...
Polecam na bazie osobistego wieloletniego użytkowania.
Dział "Konwersja" - proponuję i polecam zdecydowanie EZ CD Audio Converter /dawniej Easy CD-DA Extractor.
Polecam - bo jest najlepszy z dotychczas użytkowanych i niezawodny ...

Każdy - czy się zna czy nie - lubi jakiś progs na kompie chyba. Marzy mi się, by wszyscy dali wpis w tym miejscu ...
Wolałbym by administracja troszkę się przyłożyła - ale na razie "walimy wszystko tutaj" - może z czasem ktoś "po-porządkuje". :szydera
Oj - nie pokochają mnie raczej za te słowa, ale co tam ... :gwizdek

@ TaliZorah - do poprawki, bo nie uznam ... :nea
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Chcę Kaspersky Security wielu urządzeń, ponieważ chcę najlepszą ochronę dla wszystkich moich urządzeń. Pisałem rekomendację dla Kaspersky w ukrytym linkiem !!!!
 
E

eufrasiox

Kaspersky jest najlepszy
wysoki wskaźnik wykrywalności i dobra firewall
potrzebne, bo to jest najlepszy
ze czuję się bezpiecznie

Zrobione - Kaspersky MS
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Biorę udział w konkursie, ponieważ obecnie użytkuję program Kaspersky AntiVirus - wersja testowa programu. Chciałbym wygrać licencję ( dla siebie ), aby posiadać ochronę dłużej niż 30 dni oraz mieć lepszą ochronę włącznie z firewallem. Posiadam również smartphone'a z Androidem: OnePlus 3. Jeżeli wygram licencję, to wgram Kaspersky Mobile Security włącznie do niego.

Zrobione - Kaspersky AV/IS/TS/MS
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Zgłaszam się do Kokursu gdyż znam możliwości Kaspersky Internet Security. Jest to najlepszy na swiecie program do ochrony komputera, nie jest zasobożerny i ma bardzo duże możliwości. Mając ochronę kasperczaka można hulać bez obawy po "całych internetach"...
Rekomendacja w podanym linku zgłoszona...
 

jozwa48

Świeżak
Dołączył
15 Marzec 2016
Posty
10
Reakcje/Polubienia
2
We wszystkich testach od 2008 roku Kasperski Internet Security zajmuje czołowe miejsca w rankingach. Mam nadzieje że będę mógł to sprawdzić na moim PC.Program posiada bezpieczeństwo podczas przeglądanie internetu. zaporę ogniową, kontrolę rodzicielską Dzięki za konkurs . JESTEŚCIE SUPER
 

wojtek758

Wygadany
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
93
Reakcje/Polubienia
2
Zgłaszam swój udział w konkursie poniewaz obecnie nie korzystam zadnego profesjonalnego pakietu bezpieczenstwa. Duzo na temat Kasperskiego czytałem i chetnie oddam smój PC pod jego ochronę
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki za konkurs
Kaspersky Internet Security Jest dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o ochronę komputera dlatego grzechem było by nie wystartować w konkursie o tak znakomity program :ok
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Świetny program, miałem używałem kilka lat, byłem bardzo zadowolony z jego skuteczności, byłbym bardzo zadowolony z licencji. Proszę o dołączenie mnie do konkursu.

Zrobione - Kaspersky MS
 
Do góry