Kerish Doctor 2017 konkurs na PZD

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
Witam :hi
Dziękuję :dziękuję za konkurs na Kerish Doctor 2017 Mam ten program na kompie i jestem z jego działania zadowolony nic nie partoli i w miarę dokładnie robi to do czego służy .Bardzo chętnie wezmę udział w konkursie a ew. wygrana będzie jak znalazł na nowego lapka :dziękuję :ok
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
Nabyłem nowy PC to i KD 2017 się mocno przyda :)

Program świetny... biję na głowę nic nie robiącego CCleanera.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Używam obecnie programu - świetny, zero problemów - system sprawuje się bardzo dobrze. Chętnie zainstaluje na drugim laptopie.
Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

aurinko

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Mazury
Do nie dawna użytkowałam ten program, jest super, bardzo bym chciała dostać licencje, bo jest godny stosowania i polecenia. Pozdrawiam
 

mariuszszczup

Świeżak
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Witam mam ten program i muszę powiedzieć że ma same zalety- mnogość funkcji jakie posiada Kerish Doctor zoptymalizują każdy system i dlatego nie musimy instalować innych różnych programów bo Kerish Doctor posiada te wszystkie funkcje. Polecam
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Witam

Muszę się przyznać, że nigdy nie miałem możliwości testowania tego programu. Wielu użytkowników chwali sobie ten program więc fajnie by było wygrać licencję i samemu sprawdzić jego możliwości.

Podziękowania dla organizatora konkursu :francuz
 

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
Great software. the most real maintenance solution. thank you for nice giveaway.
 

wojti59

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Grudnia 2015
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Witam serdecznie :wariat Używałem do tej pory różnych programów optymalizujących pracę systemu. Jakiś czas temu natknąłem się na ten soft i został w kompie na dłużej. Działa w tle, nie przeszkadza w pracy komputera - czego chcieć więcej? Wszystkim niezdecydowanym polecam :)
 

Roma

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2016
Posty
66
Reakcje/Polubienia
38
Dziękuję sheriff-owi za konkurs :) , w którym nagrodą jest znakomity program narzędziowy, służący m.in. cyt. do wykrywania i eliminowania wszelakich problemów systemu operacyjnego oraz zainstalowanego w nim oprogramowania, do oczyszczania rejestru Windows ze zbędnych wpisów, usuwania z dysku wszelkich plików tymczasowych, optymalizacji usług systemowych.
Program określany jest jako godny zaufania.
Mam nadzieję, że mi się powiedzie. Powodzenia dla pozostałych uczestników. :)
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Też dołączam sie do konkursu Kerish Doctor używam go od początku istnienia tego programu,szczególnie przypadł mi do gustu na win10 bardzo dobrze sobie radzi na tym systemie i polecam go każdemu
Pozdrawiam
 

aniaasia

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
KERISH DOCTOR jest dobrym programem mialam 2 lata temu ale tylko krotko poniewaz po ponownym zainstalowaniu klucz juz nie dzialal.Zwieksza wydajnosc komputera czysci wiem ze jest dobry to program ,wiec moze uda mi sie go zdobyc
 

krisluck60

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Luty 2016
Posty
878
Reakcje/Polubienia
850
Miasto
TU I TAM
Moim skromnym zdaniem Kerish to jeden z najlepszych programów tego typu,jestem zainteresowany :ok
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Jakoś jestem sceptyczny do takich programów :scratch
Od lat nie posiadam zainstalowane żadnego wspomagacza czy innego "pucykompa"
- to tak reklamujecie Kerish Doctor 2017 że sam jestem skłonny zaryzykować :eek:
Dzisiaj instaluję triala i zobaczymy co to cudo potrafi.
Jeden czyścioch na kompie w sumie może się przydać, ale na jakąś opinie to dam sobie troszkę więcej czasu.
Od razu puszczam losa, żeby w natłoku obowiązków gdzieś mi nie przeciekła okazja.
Sheriff dzięki za konkursidło :dziękuję
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Świetny program do optymalizacji, konserwacji i naprawy systemu. Mnogość opcji jest niesamowita i stawia go na najwyższej półce. Przy tym jego przejżysty interfejs sprawia, że jest łatwy w obsłudze, nawet dla laika. Szybkością pracy przewyższa inne tego typu aplikacje. Częste aktualizacje też przemawiają na korzyść Kerish Doctor. Tak więc przydatny byłby dla mnie taki sofcik aby utrzymać porządek w systemie. I dlatego ja też poszukam szczęścia w tym konkursie :)

Dzięki Sheriff za organizację :piwko :piwko
 

remmak

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Używałem - bardzo przyjazny interfejs, nigdy jak dotąd nie namieszałem w systemie w związku z jego używaniem. Spodziewam się, że wersja 2017 będzie jeszcze lepiej współdziałała z Windows 10.
 
Do góry