Jakiej kategorii program chciałbyś/chciałabyś aby został przetestowany

  • programy do backupu (kopii zapasowych)

    Głosy: 13 16,9%
  • programy do ochrony komputera

    Głosy: 39 50,6%
  • programy do szyfrowania danych

    Głosy: 3 3,9%
  • programy graficzne (tworzenie, konwertowanie, tagowanie)

    Głosy: 2 2,6%
  • programy do przechowywania haseł i poufnych danych

    Głosy: 3 3,9%
  • programy do pobierania i wymiany plików

    Głosy: 5 6,5%
  • programy audio & wideo (nagrywanie, tworzenie, konwertowanie)

    Głosy: 6 7,8%
  • programy do odzyskiwania danych

    Głosy: 3 3,9%
  • programy do archiwizacji danych

    Głosy: 0 0,0%
  • pakiety biurowe i programy do pdf

    Głosy: 3 3,9%

  • Głosujących
    77

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Oficjalnie zgłaszam do miana "PZD rekomenduje i poleca" program Kaspersky Internet Security.
Zgłoszenie jednocześnie potwierdza konkurs, który zagości na forum PZD w miesiącu styczniu /wersja KIS 2017 Multi Device/.
Termin konkursu teraz kolidowałby /prawdopodobnie/ z konkursem KasperskyLab Polska na Facebook-u

Program testowy można pobrać tutaj :
Linków do pobrania proszę nie ukrywać.
Chętnych zapraszam do oceniania tego i innych produktów rekomendowanych przez PZD.
To Wy zdecydujecie, który z produktów otrzyma Naszą wspólną rekomendację.
Jednocześnie w imieniu własnym proszę o bezstronną ocenę każdego z programów do rekomendacji PZD.
Marzy mi się też pieczęć "PZD rekomenduje i poleca" w czołówce opisu dla wybranych programów.
Mamy tu speców od grafiki, którzy potrafią stworzyć taką /bądź z pełną nazwą PZD/ "uniwersalną pieczęć" ?
Jeśli macie wolną chwilę i chęć ... wrzućcie projekt. :dziękuję
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam
Zgodnie z warunkiem konkursu, zgłaszam do testu Kaspersky Mobile Security, bo uważam, że tutaj na forum będzie naprawdę profesjonalny est, który udowodni, czy rzeczywiście ten program jest zdecydowanym liderem wśród programów do ochrony, a pozostałe się przy nim chowają i mam nadzieje, że tak będzie bo przynajmniej ja tak uważam i sądzę
Pozdrawiam
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Dobry wieczór,

Zgodnie z warunkami konkursu zgłaszam Kaspersky Internet Security.
Posiadałem licencję Outpost Internet Security, ale po przejęciu przez Yandex i zakończeniu działalności, otrzymałem licencję na KIS jako rekompensatę.
Byłem dosyć sceptycznie nastowiony do KIS-a, ponieważ sporo naczytałem się o jego zasobożerności i powolności.
Po zainstalowaniu KIS 2017 okazało się, że jest to pakiet bardzo lekki, nie zakłócający pracy komputera, a więc taki jak lubię.
O skuteczności cieżko mi coś powiedzieć, ponieważ nie miałem jeszcze okazji dokładnie tego sprawdzić (aczkolwiek wszystkie portale testowe twierdzą, że jest na wysokim poziomie).
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
I would recommend Kaspersky Internet security as it has excellent detection rates and has very high popularity in security software category!!!
 

Słoń ze skrzydłami

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
1
Polecam Kaspersky Internet security, ponieważ ma wysokie współczynniki wykrywania złośliwego oprogramowania wykrywania, a także posiada doskonałe osiągi podczas badania z innymi antywirusowego ! :yahoo Zrobione - Kaspersky MS
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Ja też zgłaszam swoją rekomendacje co do produktów firmy Kaspersky Lab ( obojętnie czy AntiVirus, Internet Security, Total Security czy Mobile Security ). Jestem strasznie ciekawy jak obecnie ta firma wypada na tle konkurencji i chciałbym, żeby to przetestowali zwykli użytkownicy jak np. członkowie PZD, niż jakieś niezależne laboratorium antywirusowe, które jak wszyscy wiemy jest " niezależne " ( ale zależne od pieniędzy, bo z czegoś żyć musi ). Także jaki program tejże firmy przetestujecie na pewno będzie godne przeczytania i przeanalizowania.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Zgłaszam rekomendację dla firmy Kaspersky Lab zgodnie z warunkami Konkursu. Program Kaspersky Internet Security jest zawsze w czołówce programów antywirusowych, do tego nie jest zasobożerny jak inne antywirusy. Używam na zmianę z produktami symanteca...
Zrobione!
 

prenrzyk

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
9
Rekomendacja dla Kaspersky Internet Security.
Brak kłopotów dla użytkownika oraz mozliwości programu oraz jego skuteczność stawiaja go w pierwszej lini ochrony.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Ochrona urządzeń - proponuję Kaspersky Mobile Security, bo uważam, że to świetny pakiet zabezpieczający komputer przed całym złem :)
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Oficjalnie zgłaszam do miana "PZD rekomenduje i poleca" programy firmy Kaspersky. Nie chodzi tylko o najbardziej popularną wersję IS, ale także samodzielny produkt antywirusowy, jak i najbardziej rozbudowaną wersję programu do zabezpieczenia komputera czyli wersję Total. Każdy na pewno znajdzie takie rozwiązanie jakiego potrzebuję. Dlaczego właśnie produkty tej firmy polecam? Wystarczy rzucić okiem na testy programów antywirusowych. Produkty Kaspersky zawsze w czołówce! Niżej niż top 3 chyba nie zeszli. Pomijając testy sama firma ciągle pracuję nad rozwiązaniami, które pomagają nam użytkownikom uporać się z groźnymi infekcjami. Narzędzia te są oczywiście dostępne za darmo. Do czego zmierzam? Chodzi mi o to, że po prostu znają się na tym co robią. Dzięki temu użytkownicy produktów Kaspersky mogą czuć się bezpieczni podczas surfowania po sieci. Dodatkowo są to produkty od razu gotowe do pracy. Nawet na ustawieniach "fabrycznych" doskonale chronią przed infekcją. Minus? Na leciwych maszynach może dochodzić do zadyszek (tj. na komputerach mniej-więcej 8 letnich).
Drugim programem, który mogę polecić jest menedżer haseł: Sticky Password. Używam go już jakiś czas (dokładnie nie pamiętam ale była to wersja 5). Przez ten czas nigdy nie miałem z nim problemów. W zasadzie dziś nie wyobrażam sobie przeglądania poczty czy też for internetowych bez niego. Program jest prosty w obsłudze także nawet laik sobie poradzi. Aplikacja sama wpisuję login i hasło w polach przez co użytkownik oszczędza sporo czasu. Wady programu? Niestety nie jest dostępna "nasza" wersja językowa. Program jest płatny ale dostępna też jest jego wersja darmowa. Jeżeli ktoś chciałby wypróbować wersję premium to nie ma problemu bo producent często oferuję wersję na rok za darmo, także warto aplikacji dać szansę i sprawdzić czy program nam się przyda.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Ja chciałbym polecić program z kategorii kopii zapasowych Paragon Backup & Recovery Home. Program pozwala łatwo i szybko tworzyć kopie zapasowe plików i folderów. Ma możliwość przywracania selektywnego tzn. można łatwo wyodrębnić pliki i foldery z obrazu kopii zapasowej bez potrzeby przywracania całego obrazu. Można również tworzyć kopie zapasowe sektorów, poprzez tworzenie archiwów całych partycji. Pozwala zautomatyzować proces tworzenia kopii zapasowych. Ma możliwość tworzenia kopii zapasowych w stylu “ustaw i zapomnij” czyli wykonuje kopie zapasowe i automatycznie nimi zarządza. Ma także narzędzie pozwalające odzyskać możliwość rozruchu systemu operacyjnego. Ma wiele możliwych opcji, które sam dalej jeszcze odkrywam.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Również do ochrony urządzeń - proponuję Kaspersky Mobile Security, bo uważam, że jest najlepszy. Chroni kompleksowo komputery i urządzenia mobilne, a przy tym jest niezawodny. POLECAM!
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Do ochrony urządzeń proponuję Kaspersky Internet security ponieważ świetnie wypada w testach porównawczych pakietów ochronnych
 
E

eufrasiox

Polecam produktów bezpieczeństwa
Ponieważ jest to bardzo ważne
prawidłowe funkcjonowanie komputera
Dzięki dobrej programy antywirusowe jak Kaspersky, Avira, BitDefender ...
Komputer ma mniej problemów
i nie ma błędów
Polecam Kaspersky Security Internet
Ze swej wysokiej wykrywalności
i lekkość
dzięki
 
Do góry