HUAWEI CAM-L21 nie widzę zainstalowanej w nim karty pamięci

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Po podłączeniu mojego telefonu ( Huawei na Androidzie 6.0) do laptopa przez USB nie widzę zainstalowenej w nim karty pamięci jako dodatkowego dysku. Mimo włączenia funkji debugowanie usb i tak nie jestem w stanie zgrać z karty pamieci zapisanych tam zdjęć, filmów. Czy można temu jakoś zaradzić jak rozwiazać problem ( z poradników zamieszczonych na różnych stronach nie mogę i tak odblokowac dojścia do karty).
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
Re: HUAWEI CAM-L21

Szybkie rozwiązanie jest na to, i bardzo proste :) Ściągnij w dół belkę powiadomień, i tam zaznacz "Pliki" w opcjach połączenia. I gotowe :)
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Re: HUAWEI CAM-L21 nie widzę zainstalowanej w nim karty pami

Nie do końca mi o to chodziło.Chcę aby po podłączeniu telefonu do kompa komp widział karte pamieci mojego telefonu jako dodatkowy dysk.(tak miałem między innymi w Lumi).Pozdrawiam
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Re: HUAWEI CAM-L21 nie widzę zainstalowanej w nim karty pami

Poszukaj w ustawieniach w telefonie,ja miałem taki problem w LG k10. Nie pamiętam jak to znalazłem,ale w tej chwili mam połączenie z laptopem i widzi telefon i kartę sd. :)
 

gracer

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
Re: HUAWEI CAM-L21 nie widzę zainstalowanej w nim karty pami

musisz rozwinac pasek powiadomien w telefonie polączona przez usb (zdjecia pliki) i nacisnac pliki i wtedy dopiero ukaza ci sie karta i pamiec tel.
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Re: HUAWEI CAM-L21 nie widzę zainstalowanej w nim karty pami

:hi
HiSuite by Huawei to oficjalny program do zarządzania urządzeniem mobilnym firmy Huawei pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Aplikacja pozwala w bardzo prosty i zarazem szybki sposób zarządzać książką adresową oraz listą programów zainstalowanych w smartfonie i tablecie, a także przeglądać, wysyłać i usuwać wiadomości tekstowe, SMSy i MMSy. HiSuite został wyposażony również w możliwość sprawdzania i instalowania najnowszych aktualizacji dla posiadanego urządzenia mobilnego z Androidem oraz tworzenia i przywracania kopii zapasowych (backup) całego smartfona, tabletu. Huawei w programie HiSuite zastosował jeszcze przeglądarkę plików wideo i graficznych. Za jej pomocą będzie można oglądać filmy i zdjęcia cyfrowe oraz importować i eksportować grafiki i wideo z/do komputera.
info:download.komputerswiat.pl


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10565
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Re: HUAWEI CAM-L21 nie widzę zainstalowanej w nim karty pami

sowa2 napisał:
Po podłączeniu mojego telefonu ( Huawei na Androidzie 6.0) do laptopa przez USB nie widzę zainstalowenej w nim karty pamięci jako dodatkowego dysku. Mimo włączenia funkji debugowanie usb i tak nie jestem w stanie zgrać z karty pamieci zapisanych tam zdjęć, filmów. Czy można temu jakoś zaradzić jak rozwiazać problem ( z poradników zamieszczonych na różnych stronach nie mogę i tak odblokowac dojścia do karty).


Skoro masz androida 6.0 to moze formatując kartę SD zrobiłeś format jako "pamięć wewnętrzną" i teraz nie będzie widoczna po podłączeniu do laptopa. Jak masz roota to można tę niedogodność obejść :szef
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Re: HUAWEI CAM-L21 nie widzę zainstalowanej w nim karty pami

Dzięki za podpowiedzi skorzystałem z rady i zainstalowałem HiSuite.... widzę, że spełnia moje oczekiwanie. Pozdrawiam.
 
Do góry