Instrukcja Hitachi 32HB1T65

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Niedawno nabyłem telewizor Hitachi 32HB1T65 co prawda do urządzenia dołączono ,,skromną,, instrukcje obsługi prawdę powiedziawszy samo określenie skromna moim zdaniem jest i tak przesadzone.Zwracam się do koleżanek i kolegów może ktoś posiada pełną taką instrukcję albo wie gdzie ją szukać, poświęciłem kilka wieczorów przeszukując różne strony ale bez efektu. Pozdrawiam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Sprawdź czy w tej skróconej instrukcji nie ma podanego adresu www pod którym dostępna jest pełna instrukcja. Ewentualnie poszukaj jakiegoś kodu QR i zeskanuj go. Jak to wszystko ie pomoże to pisz maila do producenta.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Przestrzegam na naszym forum buszuje coś takiego ,,Instrukcję do Hitachi 32HB1T65 weźmiesz stąd:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
" otrzymałem na powiadomienia od ,,Karolina 32" dobrze, że antywirus nie przepuścił. Co sądzicie o tym.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
sowa2 napisał:
Przestrzegam na naszym forum buszuje coś takiego ,,Instrukcję do Hitachi 32HB1T65 weźmiesz stąd:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
" otrzymałem na powiadomienia od ,,Karolina 32" dobrze, że antywirus nie przepuścił. Co sądzicie o tym.
to ten user ??
member17426.html ??

do czego to już doszło, zarejestrował się tylko po to aby wysłać Tobie link do stronki gdzie po podaniu numeru kom. i zapewne jednym smsie aktywujesz smsy premium :facepalm :facepalm :zaciesz :zaciesz
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
A to kawał g..... widać, że i na naszym forum trzeba być czujnym.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Po prostu nie wchodzić na strony ze skracaczy linków.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
do czego to już doszło, zarejestrował się tylko po to aby wysłać Tobie link do stronki gdzie po podaniu numeru kom. i zapewne jednym smsie aktywujesz smsy premium :facepalm :facepalm :zaciesz :zaciesz

jakiś desperat nie wiedział z kim zaczyna :szydera
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Wracając do mojego tematu głównego to zwróciłem sie do Maxton.pl i gość podsełał mi instrukcje nie wpełni tego typu telewizora ale jest OK. Ciekawe czemu od razu nie załączają tych instrukcji w tym zakresie do zakupionego towaru a nie dopiero po interwencjach.
 
Do góry