Avast Internet Security 2017 za darmo ( na rok )

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Securitas napisał:
Tak swoja droga ciekawi mnie czy po przejeciu AVG przez Avasta oba programy to juz jedno i to samo czy tez naprawde beda rozwijane osobno.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Tu jest odpowiedź, na końcu artykułu pod UDANA FUZJA
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Chciałbym zapytać czy w nowym Avaście istnieje możliwość blokowania w module ochrony wi-fi niechcianych intruzów? Blokowanie dostepu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo
zmij napisał:
Chciałbym zapytać czy w nowym Avaście istnieje możliwość blokowania w module ochrony wi-fi niechcianych intruzów? Blokowanie dostepu.

Avast 2017’s new Wi-Fi Inspector, previously called Home Network Security, proactively scans users' home networks for vulnerable devices and identifies weak Wi-Fi passwords, vulnerable routers, compromised Internet connections, and enabled, but not protected, IPv6. If a vulnerability is detected, Wi-Fi Inspector provides step-by-step instructions so you can fix any security issues.

Skanuje sieć domową w poszukiwaniu urządzeń narażonych na luki, powiadamia o słabych hasłach, narażonych na ataki połączeniach i podpowiada krok po korku jak to naprawić.Nic nie piszą o blokowaniu ale raczej powinna taka opcja tam być.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
OXYGEN THIEF napisał:
zmij napisał:
Chciałbym zapytać czy w nowym Avaście istnieje możliwość blokowania w module ochrony wi-fi niechcianych intruzów? Blokowanie dostepu.

Skanuje sieć domową w poszukiwaniu urządzeń narażonych na luki, powiadamia o słabych hasłach, narażonych na ataki połączeniach i podpowiada krok po korku jak to naprawić.Nic nie piszą o blokowaniu ale raczej powinna taka opcja tam być.

Zgadza się, jeżeli chodzi o skan, zabezpieczenie połączenia z siecią komputera i hasła wi-fi (w tym zakresie odsyła do ustawień routera i jego strony domowej). Blokadę urządzeń podłączonych do sieci (Avast nie wszystkie wykrył np. nie wykrył telefonu podłączonego do sieci) najlepiej robić w ustawieniach routera. Moduł Avasta nie nadaje się do tego lub nie ma takich możliwości. Avast w innym module ma reguły dotyczące programów na komputerze mających dostęp do sieci i zdaje się tam można im ten dostęp zablokować. Wczoraj teściowi posypał się laptop i musiałem go postawić na nogi, a że ma zainstalowanego Avast Free, to mu zaktualizowałem promocyjną instalką. Zrobiłem trochę screenów z programu, wrzucę jednak wieczorem, gdyż teraz niezbyt mogę.
Generalnie mułkiem ten program nie jest i wydajnościowo nie obciąża komputera, powiedziałbym nawet że jest szybki.
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Zeno dobrze prawi:"Generalnie mułkiem ten program nie jest i wydajnościowo nie obciąża komputera, powiedziałbym nawet że jest szybki." Choć to zależy od sprzetu.
Aha , Avast takiej możliwości nie ma. Panda akurat taka ma. I o ta różnicę mi chodziło. Dzięki
 
Do góry