Problem z aktualizacją Win10

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Conti napisał:
Może się mija a może i nie. Zresztą to samo dotyczy ssd + ssd + hdd i instalacji na drugim ssd, innym niż siedzi winda.
Dobra to nic nie wnosi. Muszę znaleźć rozwiązanie bo na razie mam uziemionego kompa. Bez wyraźnej przyczyny co chwila się wiesza.
Po przywróceniu obrazu sprzed aktualizacji działa ok. Ponowiłem aktualizacje i już żałuję.

Zresztą to samo dotyczy ssd + ssd + hdd / HDD zwalnia szybkość SDD


Ok niech tak będzie ale najgorsza głupota to instalacja softu czy gier na hdd
jeżeli mamy system na ssd.
Zawsze jak stawiam nowy system na nowym dysku robię obraz systemu .
Oczywiście po instalacji systemu instaluje soft który od zawsze używam
ustawiam winde po siebie i Acronisem True Image robię obraz systemu.
I nie mam żadnych problemów że mam uziemionego kompa ale widocznie
to lata praktyki .

A rozwiązanie to dezinstalacja poprawki
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Ech. Dobra. Winda na 1 ssd. Programy na drugim ssd na oddzielnym kanale. Oba ssd szybkie. Tak jest szybciej niż wszystko na 1 ssd. Hdd na archiwum na oddzielnym kanale w niczym nie przeszkadza.
Obraz systemu jest nie jeden ale kilka. To nie problem. Problemem jest zainstalowanie tej aktualizacji, bo żeby instalować kolejne to ona musi być. Więc rozwiązania typu deinstalacja i zablokowanie aktualizacji są g warte. Prędzej wrócę do win7.
Nie rób założeń ..... Chyba że masz konstruktywny pomysł. Bo jest jeden. Sugerują przygotowanie instalacji i świeże zainstalowanie najnowszego numerku win10. Problem w tym, że mi się akurat tego nie chce robić.
Więc szukam sobie dalej ...
Sugerują też odłączenie wszystkich dysków poza systemowym, odpalenie kompa, wyłączenie, podłączenie dysków, włączenie. Może spróbuję.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Nie wiem jak byście sobie radzili w latach 80 bez internetu ale koniec tematu !
 
Do góry