Backup EaseUS Todo Backup Home za darmo

czp

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Witam.

Robiłem Todo 9.2 od jakiegoś czas kopie zapasowe systemu Windows 10 - pierwsza pełna, a następne przyrostowe. Ponieważ dzisiaj namieszało mi się w systemie innym programem to akurat postanowiłem przywrócić kopię zapasową systemu zapisaną przez Todo na zewnętrznym dysku. Kopia z przed paru dni.

Zabotowałem komputer z płyty Todo : Przywróciłem kopię systemu ( tu uwaga nie można wybrać, daty z której system chce się przywrócić). Pomijając ten fakt przywrócenie przeszło ok. Jednak Windows 10 uruchamia się tylko w trybie autonaprawy systemu i nic mu nie chciało pomóc aby się uruchomił. Przeprowadziłem jeszcze drugie przywrócenie systemu z kopii alem dalej to samo. Tak więc zmuszony byłem postawić system na na czysto od nowa. No i tyle z kopii z przywrócenia kopii wyszło.

Może ktoś mi z tym poradzić ? :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35807
Reakcje/Polubienia
24845
Miasto
Trololololo
czp napisał:
Witam.

Robiłem Todo 9.2 od jakiegoś czas kopie zapasowe systemu Windows 10 - pierwsza pełna, a następne przyrostowe. Ponieważ dzisiaj namieszało mi się w systemie innym programem to akurat postanowiłem przywrócić kopię zapasową systemu zapisaną przez Todo na zewnętrznym dysku. Kopia z przed paru dni.

Zabotowałem komputer z płyty Todo : Przywróciłem kopię systemu ( tu uwaga nie można wybrać, daty z której system chce się przywrócić). Pomijając ten fakt przywrócenie przeszło ok. Jednak Windows 10 uruchamia się tylko w trybie autonaprawy systemu i nic mu nie chciało pomóc aby się uruchomił. Przeprowadziłem jeszcze drugie przywrócenie systemu z kopii alem dalej to samo. Tak więc zmuszony byłem postawić system na na czysto od nowa. No i tyle z kopii z przywrócenia kopii wyszło.

Może ktoś mi z tym poradzić ? :)

Pewnie kopię źle zrobił, a zweryfikowana została po utworzeniu ??
 

czp

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
No nie weryfikowałem - ale to sprawdzę tą kopię teraz i jak ok to ponowię próbę :)

Tak więc to jakiś błąd z kopiami przyrostowymi bo nie szło ich do końca sprawdzić ( Todo wydłużał czas sprawdzenia na kilka godzin) - pominąłem więc kopie przyrostowe i po sprawdzeniu obrazu przywróciłem kopię systemu ( całą full) bez kopi przyrostowych i wszystko śmiga ok. :)
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35807
Reakcje/Polubienia
24845
Miasto
Trololololo
Easeus już chyba na stałe zadomowił się na rynku EU.:smoczek
 
Do góry