Konkurs PZD - Mailbird Pro Lifetime

Status
Zamknięty.

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
Mailbird is very good software packed with apps, features, shortcuts, and software upgrades optimized to boost our productivity and save us hours adding all our emails clients in one integrated application.

Thanks for the giveaway.
 
E

eufrasiox

I need Mailbird
Because I have multiple email accounts
So I can manage all
With a few clicks
Can also be synchronized
This saves a lot of time
Thanks for this contest
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Thanks for the giveaway!!!!!
i want to win Mailbird because i love its following features:-
1)Various text formatting options.
2)Multilingual Support
3)Conversation view for better clarity
4)customised signature option
5)It will increase work productivity
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Chcę wygrać ponieważ mam sporo kont e-mail a Mailbird Pro to bardzo dobry program do ich obsługi. Ma wszystko co potrzebne do wysyłki i odbioru poczty i nie jest przeładowany zbędnymi funkcjami. Posiada czytelny i nowoczesny wygląd, łatwo się go konfiguruje. Fajnie, że licencja jest dożywotnia. Dzięki za konkurs :yes master
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs! :dziękuję
Od pewnego czasu używam programu Mailbird Pro i odpowiada mi jego prostota i jak na razie, bezawaryjne działanie. Posiadam jednak licencję tylko na 1 rok, która niedługo wygaśnie. Program obsługuje u mnie więcej kont mailowych i dlatego chcę wygrać wersję Pro lifetime, żeby móc obsługiwać wszystkie konta tym jednym programem.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Mailbird is the best alternative to Gmail was having an Unified Mailbox.
Instead of installing 5 different apps, Mailbird helps get email from different providers in just one app.

Also Mailbird allows installing and using same license on as many devies as one wants, but devies should belong to same user.

I really hope to win the license.

Thanks, Grr
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Witam

Zgłaszam się do konkursu. Pewnie większość użytkowników korzysta z darmowego Thunderbirda. Mailbird jest jak dla mnie zdecydowanie lepszym programem. Posiada moduły do obsługi facebooka i dropboxa. Poza tym tylko w wersji płatnej jest nieograniczona ilość kont mailowych. Chętnie startuję w konkursie.
Pozdrawiam.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Kolejny raz ThunderBird doprowadził mnie do szewskiej pasji (problem z obsługą wielu kont) miałem TheBat! ale też sobie nie radził ze specyfiką konta firmowego.(no to go oddałem, bo po co kisić)

MB używałem jakiś czas temu w wersji darmowej, najbardziej przeszkadzało mi podobieństwo do Outlooka, jednak jestem skłonny się przestawić i zobaczyć czy pełna wersja spełni moje oczekiwania.

Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Kłopot z korzystaniem z programów pocztowych, to nieprzewidywalność zmian w kolejnych wersjach, podczas gdy potrzeba programu, który przez lata będzie obsługiwał skrzynki, z które są najbardziej stałą rzeczą, jaką mają zwykli użytkownicy internetu: zmieniają się podzespoły komputera, całe komputery, systemy operacyjne, języki programowania, portale informacyjne, społecznościowe. Nie zmienia się adresu e-mail. Dlatego do stałego adresu potrzeba programu na lata.
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
After a long time. I back here. So pardon for the language barrier issues I am having.

I want to use a secure email client in Android. These days and times are difficult because of data theft and information theft plus the ransomeware is pretty nasty. That is why up to now I refrain (if possible) to use email in my Android because even my ISP seems not to be secure. At least if I have Mailbird Pro I can have my emails secure and protected from prying eyes because of it's superb encryption.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thank you very much for the giveaway. It offers support for many email accounts. It allows me to link my emails and their tasks directly. It’s also an amazing tool where all the apps and tools you already use to communicate, plan, and more can work together. In addition, it supports many languages, easy to use and customizable
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Dziękuję Organizatorowi za dobry konkurs. Chętnie przyjmę tak zacną lickę by móc trochę usprawnić przeglądanie maili z kilku kont pocztowych. Ponadto licencja life time zawsze jest dodatkowym wabikiem.
 
S

sterchin

Thanks for the giveaway.

A handy utility, that saves a lot of time. All emails are assembled together. Minimally simple but beautiful interface of the program. On the left shows all the folders and shortcuts to your e-mail provider. By the mid - chain letters, and the letter itself the right content.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Serdeczne dzięki za konkurs na super program :)
Posiadam wiele kont pocztowych i potrzebuję programu do ich obsługi.
Ponieważ Mailbird Pro posiada wiele pozytywnych opinii postanowiłem zainstalować darmową wersję i przyznam że program
przypadł mi do gustu. Jeśli jest możliwość wygrania wersji Pro to bardzo chętnie z niej skorzystam :)
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Mailbird is a good email client which provides simple and excellent solution for managing your emails for windows users. Simple GUI, ability to add opensource apps and easy to use are some of it's advantages. I want to win this license because the free version has restrictions on multiple account use.
 
Status
Zamknięty.
Do góry