Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18253
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
5daa2cf2064004eb9fb3af57ebf630d9.png
SoftOrbits Privacy Protector 1.0 for Windows 10
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


SoftOrbits Privacy Protector for Windows 10 to rozbudowany program dla windows 10 który zadba oto aby wasz Windows 10 był bardziej bezpieczny i ograniczył wysyłanie danych do Microsoft.

Privacy Protector for Windows 10 helps to cope with privacy problems of the OS, such as collecting private user's data of all possible kinds. This program helps to solve all Windows 10 privacy issues that violate a right of every user for confidential activity on his PC. This tool is oriented both for private users and companies with exclusive standards of data confidentiality.
There are about 40 services (some of them work on the background) tracking and collecting personal user data. It is possible to delete, disable or block the following tools:
Contrana;
Office Telemetry;
Media Center;
Power Efficiency Diagnostics;
Customer Experience Improvement Program;
Windows Search.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Rejestracja

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobierz

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Czy jest na tym Bożym Świecie, jakiś Mistrz nad mistrze, który potrafi z tego zrobić wersję portable?. Taką na wieki, wieków?. I może mnie tępaka, oświeci na PW?.
 

zalko

Świeżak
Dołączył
31 Październik 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Panowie...ściągnąłem ten program z Giveday,mam klucz i oczywiście zapomniałem zarejestrować...Chodzi mi o zabezpieczenie się przed auto-aktualizacją win10 ,która ma nadejść z reklamami. Czy jest tutaj działający w pełni ten program ??
 
Do góry