Test wideo programu VIRUSFighter

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35834
Reakcje/Polubienia
24889
Miasto
Trololololo
Dk2lw.jpg


Mam takie coś , może się jeszcze do końca nie przetworzył :cool:
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Powiem tak: podobają mi się testy programów antywirusowych, ale z lektorem /nawet jeśli niezbyt doskonałym/. Te ostatnie oglądam z przyzwyczajenia. Rozumiem trudności techniczne, ewentualnie niechęć dodawania dialogu. Podziwiam chęci, ale oczekuję więcej ... Nie czuję się na tyle pewnie w tym temacie, by negować próby testowania. Chcę byście wiedzieli, że testy są bardzo potrzebne /szaremu użytkownikowi/, by mieć odnośnik do przydatności danego oprogramowania, ale jakość przekazu jest dla mnie istotna. Teraz na pewno podpadam dodającym opis, ale piszę zupełnie szczerze - brak mi lektora ... Ci którzy to oglądają /piszę m. in. o sobie/ mają nadzieję na bardziej czytelny opis. Nie bierz tych słów krytyki do siebie. Gdyby nie Wy pewnie bym nie miał pojęcia, że taki program istnieje. Jestem jak najbardziej wdzięczny za inicjatywę i opis tego programu /innych też/. Opisujący robią coś wyjątkowego i cieszę się, że wykazujecie inicjatywę. Jako odbiorca przekazu narażę się zapewne na krytykę, ale proszę tylko o udoskonalenie przekazu. I żeby było jasne - nie neguję Waszych umiejętności /podziwiam chęci i inicjatywę/ - proszę tylko o udoskonalenie pokazu. Dla mnie /jako laika w tych sprawach/ te testy są odnośnikiem do zastosowania danego oprogramowania lub rezygnacji z niego. Myślę, że weźmiecie te słowa do siebie nie jako negatywną ocenę Waszej pracy, ale jako ocenę poprawy technicznego przekazu dla odbiorców. Jeśli się mylę - przepraszam ... :dziwak
 
Do góry