Seventy Threat Live Video Challenge - test

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Blue Point to kosiarka na malware ,według tego testu Blue Point rozkłada wszystkie inne av :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Jak dla mnie program nie nadaje się dla tych co klikają bezmyslnie na " Allow" ,Jeśli pliku nie ma w bazie sam musisz zdecydować,chyba można też go ustawić aby automatycznie blokował nieznane aplikacje więc nie dziwię się ze ma takie wyniki :D
 

LanceNDZ

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
110
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Katowice
w odróżnieniu od innych podobnych rozwiązań tu właśnie głównie użytkownik tworzy swoją liste bezpiecznych aplikacji, dlatego minimum wiedzy jest wymagane przy jego używaniu, zwykły szary użytkownik tego nie doceni i będzie tylko jęczał że co chwila mu coś wyskakuje
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Kluczyk mam i narazie się marnuje może go trochę ulepszą :) To się zainstaluje.A testy robione przez firmy które zawsze wygrywają o dziwo to nie test tylko reklama ,ale trzeba przyznać że BP jest wart uwagi
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
według mnie zasada twórcą tego programu (nie ufaj nikomu) jest śmieszna
co z tego że jest skuteczny bo blokuje wszystko to jakaś paranoja
 

LanceNDZ

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
110
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Katowice
polak900 napisał:
według mnie zasada twórcą tego programu (nie ufaj nikomu) jest śmieszna
co z tego że jest skuteczny bo blokuje wszystko to jakaś paranoja

dlatego preferuje Comodo, dobrze skonfigurowany D+ z piaskownicą daje mi poczucie bezpieczeństwa (wole kiedy moje oprogramowanie zabezpieczające reaguje na to co faktycznie jest nieznane bądź niebezpieczne), w przypadku tego testu wypada nieznacznie gorzej od BP choć po części zawdzięcza to niezałatanej luce w XP
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, obecnie używam 7 więc czekam na obiecywany test właśnie na tym systemie.

PS myślę że BP nie będzie aż tak niewygodny po zbudowaniu przez użytkownika whitelisty uzupełnionej o własne pozycje
 
Do góry