Propozycje programów do przetestowania

A

Anonymous

Kamelka napisał:
Do przetestowania dla SEVENA lub ReviewsAntivirusa proponuję program DDT - Digital Disease Terminator - wbudowany AntiVir (scancl.exe), ClamWin (clamscan.exe), Emsisoft (a2cmd.exe), Ikarus (T3Scan.exe) i Sophos (SAV32CLI.EXE).

ddt-ss.gif


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dziś przetestuję ten program :)

Edit:
niestety jednak dziś nie przetestuję :(, postaram się zrobić test jutro
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
@ReviewsAntivirus
Czy jako nastepny program moglbys przetestowac Eset Smart Security, ktorego finalna wersja wychodzi jutro?
Pozdrawiam
 
A

Anonymous

Postaram się przetestować wszystkie podane programy, jednak na pewno nie w jeden dzień
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Ja proponuję przetestować najnowszego BitDefendera 2012.
Dlaczego bo został już wydany po Polsku i zaintrygowała mnie świetna opinia i pozytywny wynik testów jaki przeprowadził PC Welt Online.
...
Pierwszym zadaniem, jakie postawiono przed programem, była próba wykrycia ponad 105 tysięcy szkodliwych plików zebranych przez AV-Test w ciągu ostatnich miesięcy. Bitdefender IS 2012 poradził sobie z tym znakomicie, osiągając poziom 99,53 procent, czyli znacznie więcej niż wynosił średni wynik produktów testowanych w lipcu (96,14%)
Kolejny test polegał na odnajdywaniu i usuwaniu aktywnego malware’u na już zainfekowanym komputerze. Także tutaj Bitdefender IS 2012 poradził sobie bardzo dobrze, usuwając 29 z 31 szkodników, co również znacznie przewyższyło średnią.
Następnie przebadano umiejętność rozpoznawania przez Bitdefendera i usuwania rootkitów oraz innego złośliwego oprogramowania maskującego swoją obecność w systemie. W teście przeprowadzonym na komputerze z systemem Windows XP Bitdefender IS 2012 wykrył 9 na 10 szkodników, co odpowiada średniemu wynikowi wszystkich testowanych produktów.
Prawdziwym utrapieniem użytkowników, a także przyczyną niejednej poważnej awarii, są fałszywe alarmy (false positives). Podczas skanowania ponad 350 tysięcy czystych plików (sterowników i programów), Bitdefender Internet Security 2012 nie wywołał ani jednego fałszywego alarmu.
Wnioski wynikające z testu nie pozostawiają wątpliwości, że nowa linia produktów kontynuuje doskonałe osiągnięcia poprzednich wersji, co w konkluzji swojego artykułu w PC Welt także zaznacza jego autor.
Źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Z kolei cały artykuł i dokładniejsze wyniki testów można znaleźć pod adresem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A co na to nasi testerzy? Odpowiecie na moje pytanie w postaci filmiku na YouTubie czy faktycznie ten nowy BitDefender jest taki dobry jak go zachwalają? Bo z opisów to wygląda na to, że teraz jest nawet lepszy od Kasperskiego :D
Proponuję do testów wziąć samego AV.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
OnSam napisał:
Co jak co, ale ikonę w pasku systemowym totalnie skopali.
Tego nie wiem bo nie używam BitDefendera i raczej nie zamierzam go używać bo mam AppGuarda yes ale chciałbym zobaczyć go w "akcji" czy faktycznie jest taki dobry jak go zachwalają i czy to prawda, że gdy nie może wyleczyć pliku z wirusa to usuwa takie pliki nie pytając użytkownika o zgodę i nie przenosi ich nawet do kwarantanny tylko usuwa.
A jak w takim razie wygląda jego ikona w zasobniku systemowym ?? Mógłbyś zarzucić jakim screenem?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Co do tego Gonzalesa :cool: to powinni raczej wydać wersję po EN, co przełożyło by się na większą liczbę beta testerów, więc i szybciej dopracowali by ten sofcik.Ciekawe czy będzie dobry konkurentem dla Pandy Cloud.
 

pavlovsky

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Mi również zależy na tym aby nowy Bitdefender został przetesowany... Jestem przed decyzją zakupową nowego pakietu i taki test bardzo by mi pomógł :)
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
?? SpyZooka - is a top-rated antispyware software solution that guarantees 100% spyware removal. if you are being bombarded with popups or if new and unexpected toolbars suddenly appear on your computer, spyzooka antispyware software will eliminate these issues and all other types of issues caused by spyware. ??


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry