Bitdefender Halloween Promo - zniżka 30, 40 i 50 $

PasjonatWachholza

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Conti. Mam prośbę.Czy mógłbyś mnie wytłumaczyć,co wpisujemy w pola podane przy płatności na przykladzie zakupu tego BitDefendera?,gdy używamy PayPala.
Bedę wdzięczny także za jakieś wskazówki,na co zwracać uwagę przy posługiwaniu się PayPalem?
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Wybierasz "płacę z paypal" i podajesz adres email i imię i nazwisko dokładnie tak samo jak na paypalu, reszta ma mniejsze znaczenie. Jak przejdziesz do zakupów to trzeba dokładnie wypełniać to co piszą, zapewne trzeba będzie zrobić przelew z Twojego paypala na konto bitdefendera też paypalowe. Zazwyczaj odbiorcą jest adres email .... Powinni też podać co wpisać w nagłówek przelewu.

Co do samego paypala -> musisz mieć bardzo silne hasło do niego i nie udostępniać go, hasło to jest jedynym zabezpieczeniem Twojej kasy na koncie paypal.
Jak planujesz go używać w przyszłości to takie konto trzeba potwierdzić -> metoda potwierdzenia jest dokładnie objaśniona. Jeszcze niedawno miałem skojarzoną z kontem kartę debetową, ale aktualnie nie pobierają opłat za szybki przelew na konto więc nie ma sensu kojarzyć z debetówką.
 

PasjonatWachholza

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Jestem cierpliwym człowiekiem,ale są pewne granice,po których przekroczeniu można dostać szału.
Od samej instalacji BitDefendera 2012 myślałem (raczej miałem nadzieję),że w końcu naprawili ten moduł,który powoduje wyłączenie w ogóle tego programu.Jeden z Czytelników już o tym wspomniał - jest tzw.skaner BitDefendera.Jednakże nie naprawili tego i po włączeniu komputera widzisz jedynie szanowny użytkowniku komunikat o możliwości powiadomienia firmy BitDefender o tej usterce,dalej czekasz za uruchomieniem komputera i jedyne,co w konsekwencji musisz zrobić to ponownie uruchomić komputer,bo ikona BitDefendera jest ciemna i program w ogóle nie działa.
Oczywiście dodam tylko z obowiązku bycia dokładnym,że wszelkie próby naprawy instalacji nie odnoszą pozytywnego skutku.
Ok - można raz dokonać restartu,dwa,trzy,ale nie w nieskończoność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wersja 2010 podobny miała problem,który jednak występował nie tak często.
Ja napisałem w tej sprawie do BitDefendera kilka tygodni temu,ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi,bo jak mniemam ta firma bardzo dobrze wie,że tutaj się nie popisała.Napisałem do polskiego dystrybutora tego programu.I nie jestem zdziwiony tym brakiem odpowiedzi - z innych krajów każda firma mnie odpisywała.
Gdybym miał siłę przebicia i głosu jak np.nasz Szef będący właścicielem tego serwisu to napisałbym o tym fakcie najpierw do nich.Jeśli tego nie naprawią to już stosowną reklamę,by im zrobił w inny sposób.
Uważam,że to jest niedopuszczalne,by tak szanująca się firma wypuszczała na rynek z wielkim "halo" nową wersję płatnego programu,który tak naprawdę doprowadza wielu użytkowników do frustracji.
Oczywiście komputer jest sprawny,nie ma żadnych usterek,każdy inny program działa wyśmienicie.
Przed chwilą wróciłem do wersji 2010 i jeśli będzie możliwość to wygraną licencję na wersję 2012 oddam,bo z tego co się dowiedziałem po jej instalacji wersja BitDefendera wykorzystała licencję z wersji 2010.
Będę bardzo wdzięczny samemu Szefowi za zapoznanie się z tym problemem i napisanie w tej sprawie do producenta,bo jest to program doskonały pod wieloma względami - nie spowalnia komputera,internetu,nie przepuszcza do komputera żadnego świństwa,ale ta wada może popsuć najlepsze wrażenia z użytkowania tego programu.
Pozdrawiam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Może to po prostu błąd spowodowany brakiem kompatybilności z czymś.
 

PasjonatWachholza

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Możliwe,ale u innych też to szwankuje.
Poza tym mam czysty komputer,masę innych programów,które działają bez zarzutu.
Otrzymałem odpowiedz z BitDefendera i jeśli ktoś ma podobny problem to proszę wysłać na ten adres do Pani Cataliny (nawiasem mówiąc piękne imię) zrzut ekranu i swoje informacje.Ja nie wyślę,bo już wróciłem do wersji 2010,która działa jak ta lala.
Adres do korespondencji:
Catalina Teodorescu >

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Bitdefender Technical Support Engineer

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Na 100% masz coś co gryzie się z tym programem i nie pozwala na zaladowanie wszystkich komponentow. Sam sprawdz i zobacz co masz do naprawienia. Ja tak miałem podobnie, nie mogłem wlaczyc ochrony w czasie rzeczywistym. Odinstaluj dodatkowe programy zabezpieczajace i sam sie przekonaj.
 

jasiekkidawa

Wygadany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
78
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
DGL :)
Hehe, pic na wodę fotomontaż z tymi prawie 8 zł. za lickę. Gdy przyszło mi już do zapłaty na PAYPALu nagle wyskoczyła mi cena prawie 13 EURO za roczną lickę na BIS 2012... Oczywiście podziękowałem za taką promocję !!!
 
A

Anonymous

Postów na 6 stron. :p Bitdefender stworzył coś wyjątkowego ? Jeśli tak to wywalę AppGuarda i zainstaluje coś od Rumunów :szydera
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
jasiekkidawa napisał:
Hehe, pic na wodę fotomontaż z tymi prawie 8 zł. za lickę. Gdy przyszło mi już do zapłaty na PAYPALu nagle wyskoczyła mi cena prawie 13 EURO za roczną lickę na BIS 2012... Oczywiście podziękowałem za taką promocję !!!

Podobno wystarczyło zrobić tak
sworoslaw napisał:
Wszystko przez to,że nie zmieniliście waluty rozliczenia :) pojawia się możliwość wyboru, czu EURO czu USD. Przynajmniej ja tak miałem. I tam wybieramy USD, i bez problemu kończymy transakcję :)
 
Do góry