Test programu Webroot SecureAnywhere Complete 2012

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Test programu Webroot SecureAnywhere Complete 2012

 
A

Anonymous

Następca słynnego PrevX-a-kilka pliczków zarażonych,pamięć i rejestr-gdybym był złośliwy to bym napisał,że używanie antywirusów jest bardzo niewskazane a nawet szkodliwe :dziwak
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Jakiś miesiąc, czy prawie dwa wstecz zainstalowałem to coś. Lekkie - fakt, ale zastanawiałem się czym to tak naprawdę jest, bo jeśli kompletną ochroną, to jakaś kpina! Oprogramowanie to działa z jakimkolwiek innym zabezpieczeniem i nie wchodzi w kolizje, ale co do ochrony tego programu, to miałem sceptyczne nastawienie. Test ten mnie jeszcze bardziej utwierdził w tym przekonaniu. Nawet firewall nie działa właściwie, bo zdarzało się - dostawałem informacje od systemowego firewalla.

Lekki jest i tyle :)
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
skoro tak działa to jeszcze lżej będzie po jego odinstalowania ....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
OnSam napisał:
Jakiś miesiąc, czy prawie dwa wstecz zainstalowałem to coś. Lekkie - fakt, ale zastanawiałem się czym to tak naprawdę jest, bo jeśli kompletną ochroną, to jakaś kpina! Oprogramowanie to działa z jakimkolwiek innym zabezpieczeniem i nie wchodzi w kolizje, ale co do ochrony tego programu, to miałem sceptyczne nastawienie. Test ten mnie jeszcze bardziej utwierdził w tym przekonaniu. Nawet firewall nie działa właściwie, bo zdarzało się - dostawałem informacje od systemowego firewalla.

Lekki jest i tyle :)
To jest przecież nic innego jak rozbudowany prevx z dodatkowymi modułami, a to że program działa z innymi AV i FW to jak dla mnie plus a nie minus, zresztą producent informuje o tym na stronie.Firewall działa dobrze tylko trzeba poznać jego zasadę działania, ewentualnie ustawić go "pod siebie".Webroot SecureAnywhere Completet to przecież IS oparty o chmurę, jest bardzo lekki bo na kompie masz tylko klienta.
 
Do góry