Acronis True Image Home 2010 do wygrania !

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
no ale to chyba było tak że wysyłałeś meila i byłeś przyjmowany
 

Wladyslaw

Świeżak
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
nevosz napisał:
To jakaś lipa. Widziałem 4 komentarze do programu, a z losowania wynika że wogóle ktos inny brał udział!!!!!!!!
A zastanowiłeś się że ktoś może nie chciał brać udziału a jedynie skomentował? Odrzuciłem 2 adresy e-mail z podejrzeniem oszustwa.
W konkursie wzięli udział tylko Polacy, Acronis Polska nie zgodził się wysłać paczek za granicę.
Z tego forum to kamelka na pewno wygrała.
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Mnie też odrzuciłeś(nie wiem dlaczego) a wcześnie przysłałeś potwierdzenie rejestracji
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Heh... No to mnie ominęło... :(
Kiedyś próbowałem wygrać w innym konkursie i się nie udało. Ten program to prawdziwa potęga, pewnie zwycięzcy się bardzo cieszą - i słusznie. Z mojej strony gratulacje :)

W sieci dla posiadaczy dysków firmy Maxtor dostępny jest program "Maxtor MaxBlast 5" - a pod tą zamaskowaną nazwa kryje się nic innego jak "Acronis True Image 10" w wersji PL
Podał bym linka ale obawiam się, że mogę dostać baty za linkowanie, wiec pewnie w google po nazwie znajdziecie...
Pozdrawiam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
My chcemy linka ,my chcemy Linka ;)

Smiało możesz podac :)
 

Wladyslaw

Świeżak
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
W magazynie Chip 08/2010 jest pełna wersja Personal 2010.
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Ponury Rumcajs napisał:
Heh... No to mnie ominęło... :(
Kiedyś próbowałem wygrać w innym konkursie i się nie udało. Ten program to prawdziwa potęga, pewnie zwycięzcy się bardzo cieszą - i słusznie. Z mojej strony gratulacje :)

W sieci dla posiadaczy dysków firmy Maxtor dostępny jest program "Maxtor MaxBlast 5" - a pod tą zamaskowaną nazwa kryje się nic innego jak "Acronis True Image 10" w wersji PL
Podał bym linka ale obawiam się, że mogę dostać baty za linkowanie, wiec pewnie w google po nazwie znajdziecie...
Pozdrawiam.

A na dysk Samsunga nie ma pff
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Znaczy działać będzie też na Samsungu, ale promo jest tylko dla posiadaczy dysków Maxtor. Mi się fartło akurat, bo mam akurat tej firmy.
Oxygen pisał, że wstawi wkrótce info. Jeśli komuś się przyda, będzie mógł skorzystać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
ok, zamykam temacik , konkurs rozstrzygnięty

Wygranym gratuluję :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry