Błąd - pochwały

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Było już o tym, musisz wpisać za co dajesz pochwałę i zaznaczyć "powiadom użytkownika" czy coś takiego.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Nic takiego mi się nie wyświetla ani podczas przyznawania pochwały ani gdy sprawdzam za co ktoś dostał.
Sprawdziłem po raz drugi, żaden błąd mi nie wyskakuje, trzeba wpisać za co pochwała i to wszystko, czy zaznaczysz "powiadomić użytkownika " czy nie to bez różnicy, potem klikasz na tak i pochwała jest przyznana.Jeśli nie o to chodzi to nie wiem o co ci chodzi.Pochwały działać działają i nie ma co wyszukiwać w nich błędów.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Nic takiego mi się nie wyświetla ani podczas przyznawania pochwały ani gdy sprawdzam za co ktoś dostał.

Nie rozumiesz dalej, jeśli taki błąd się wyświetli, ja nie mówię, że on ciągle jest.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Powtarzam raz jeszcze, u mnie to nie występuje więc nie mam czego rozumieć skoro nie mam żadnego błędu, błąd jest u ciebie.Sprawdź czy jest dalej to samo ale używając innej przeglądarki, z tego co pamiętam caxton miał podobny problem i winowajcą okazała się przeglądarka.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Powtarzam raz jeszcze, u mnie to nie występuje więc nie mam czego rozumieć skoro nie mam żadnego błędu, błąd jest u ciebie.Sprawdź czy jest dalej to samo ale używając innej przeglądarki, z tego co pamiętam caxton miał podobny problem i winowajcą okazała się przeglądarka.

Masz na myśli brak uprawnień do przyznawania pochwał? Bo nie o to mnie chodzi.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
nie, dobra mniejsza z tym.Działać działa i tyle.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
nie, dobra mniejsza z tym.Działać działa i tyle.

Gdy otworzę w kilku kartach przyznawanie pochwały (różnym userom), to mogę przyznać tylko jednemu. Przy drugim pojawia się wspomniany przeze mnie błąd. Pomaga odświeżenie strony. Tak samo jest z pozostałymi użytkownikami.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Widocznie tak została zaprojektowana modyfikacja.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Widocznie tak została zaprojektowana modyfikacja.

A umiesz to poprawić co podałem w pierwszym poście? Aby nie pojawiało się "Nie określono ID użytkownika.".
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Nie, bo nie mam takiego błędu, zresztą to może być wina twojej przeglądarki albo wina modyfikacji chociaż u mnie jest ok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry