Test programu ESET NOD32 Antivirus 4.2

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Test programu ESET NOD32 Antivirus 4.2



 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Dobry ten Nod ostatnio.Dobra robota SE7EN

Szkoda że promo nie ma od prawie roku ba niego
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
Aj dobry dobry ;) Ładnie wyłapał szkodniki ;)
 

nescafePL

Świeżak
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
jak juz oceniasz to rob to uczciwie i eset i mse obciazaja kompa okolo 60MB. przy esecie twierdzisz ze to calkiem dobry wynik i dajesz mu 18/20 a mse ze to za duzo i dajesz 12/20 .coz to za obiektywizm :D cala you tuba jest zapchana takimi pseudotestami ktore tak naprawde nic nie wnosza
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
MSE jednak chwile dłużej startuje przy uruchamianiu komputera, na co też zwracam uwagę.
 

nescafePL

Świeżak
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
jednak test eseta u ciebie według mnie bardziej przypomina reklamę . sam go używasz wiec się nie dziwie :D a program taki sobie miałem 2 lata dopóki nie przepuścił takiego syfa ze musiałem formatować dysk . od tej pory nie używam płatnych av bo i tak w 100% nie zabezpiecza wiec za co tak naprawdę płacimy?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24604
Miasto
Trololololo
nescafePL napisał:
jednak test eseta u ciebie według mnie bardziej przypomina reklamę . sam go używasz wiec się nie dziwie :D a program taki sobie miałem 2 lata dopóki nie przepuścił takiego syfa ze musiałem formatować dysk . od tej pory nie używam płatnych av bo i tak w 100% nie zabezpiecza wiec za co tak naprawdę płacimy?

Większość testów na youtube jest przeprowadzana na 10 próbkach,Seven dodatkowo opisuje produkt i wystawia ocenę :)To jest prezentacja programu plus szybki teścik na 10 najnowszych zagrożeniach.Masz rację żaden av nie zapewni ci 100 % ochrony dlatego tak ważne jest aby posiadać zestaw złożony kilku warstw ( AV,dodatkowy skaner,program do wirtualizacji lub nakładający restrykcje czy HIPS ) i oczywiście nie klikać na byle co popadnie :)
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Wspominałem w tej recenzji o tym żeby uzupełnić ochronę o inne składniki poprawiające bezpieczeństwo.
 
Do góry