Maxthon - wersje stabilne

siwek

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
Maxthon 3.3.6.2000-przeglądarka oparta na silniku Trident lub Webkit.Bardzo szybka przeglądarka,porównywalna szybkością tylko z Google Chrome i jej klonami.Wbudowane gesty myszy,tłumacz,wbudowane narzędzie do robienia zrzutów ekranu oraz rozbudowany menedżer pobierania.Tryb łatwego czytania, nocnego czytania,czytnik RSS,podziel okno na 2,Drag & Drop, czyli "złap i upuść",sprawdzanie pisowni.Rewelacyjna, mało w Polsce popularna przeglądarka.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

świetna przeglądarka :) szkoda ze tak mało ludzi ją zna ... Naprawdę proponuje samemu sprawdzić i gwarantuje ze nikt nie będzie żałował ....w moim mniemaniu bije na głowę Firefoxa Opere i Chromke ... zdecydowanie POLECAM :)
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Re: Maxthon-wersje stabilne

Również myslę ,że szybkością przebija Chrome i Firefoxa.Jeszcze mało jest funkcjonalnych dodatków i AdHunter jest słabszy od AdBlocka jednak od pół roku Maxthon jest u mnie na kompie ,a tamte dwie już nie.Mamy jeszcze możliwość korzystania z Maxthon Passport.Mimo ,że Made in China przeglądarka warta przetestowania.
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

co do blokowania reklam w Maxthonie standardowo polecam AdMuncher aczkolwiek jak wiadomo jest płatny natomiast z darmowych "mAdBlock" i powinno być ok :) fakt ... mało funkcjonalnych dodatków natomiast w standardzie ma ich tyle ze w większości użytkownik powinien być usatysfakcjonowany :)
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Re: Maxthon-wersje stabilne

Tak ,zgadza się jednak wolę blokera ,który działa z przeglądarką ,a nie cały czas siedzi w trayu. AdHunter z czasem się rozwinie,na forum Maxthona jest info ,że prace trwają.Z dodatków to brakuje mi tylko powiększania zdjęć po przez najechanie kursorem,ale można lekko ruszyć fotką i otwiera się w nowej karcie. Mimo kilku niedogodności(ale to przyzwyczajenie z pracy z innymi przeglądarkami) ,ktore miną ,nie zamierzam rezygnować z Maxthona.
pozdrawiam
 

siwek

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
Re: Maxthon-wersje stabilne

Właśnie, to powiększanie zdjęć przez najechanie kursorem.Też tylko tego mi brakuje.Szukałem wśród dodatków, ale nigdzie nie mogę znaleźć.Coś na wzór Hover Zoom z Chrome.
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

jorn11 napisał:
w moim mniemaniu bije na głowę Firefoxa Opere i Chromke ... zdecydowanie POLECAM :)
A ja nie widzę w niej nic rewolucyjnego :jezyk Ciężka, mało dodatków. A co do prędkości to też nie ma różnicy między maxtonem, a mym :D firefoxem. I bez przesady z tym że jest mało znana :szydera
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

"A ja nie widzę w niej nic rewolucyjnego Ciężka, mało dodatków. A co do prędkości to też nie ma różnicy między maxtonem, a mym firefoxem. I bez przesady z tym że jest mało znana "

"A ja nie widzę w niej nic rewolucyjnego " chyba najbardziej konfigurowalna z przegladerek jakie znam ... możliwość założenia darmowego konta i eksport wszystkich ustawień łącznie z zakładkami na serwer,wbudowane narzędzie do robienia zrzutów ekranu (firefox na "sucho" to ma?? :szydera )rozbudowany menedżer pobierania... i można tak dalej ...

"Ciężka" sorry ale u mnie z otwartymi 10 cioma zakładkami pobiera mniej od Liska ... do tego robi to szybciej :D

"I bez przesady z tym że jest mało znana" zna ja o wiele mniej ludzi niz Liska czy chrome i w moim mniemaniu warto o niej pisać i testować ... nie tylko Liskiem czlowiek żyje :england
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Re: Maxthon-wersje stabilne

marsellus tak jak i w Firefoxie też rewolucji nie ma. Wszystko już było lub jest w trakcie testów.
Maxthon przynajmniej u mnie zżera mniej niż wypasiony dodatkami Firefox nie wspominając o Chrome.
Co do prędkości wczytywania stron również na moim laptopie z Vistą i na stacjonarnym z XPekiem
otwiera strony szybciej i nie wiesza się. Jorn napisał mało popularna ,a nie mało znana ...jest to różnica.
Swego czasu nie wyobrażałem sobie internetu bez Firefoxa jednak kilka godzin pracy na Maxthonie i
zmieniłem zdanie.Fakt ,że nie ma tyle dodatków jednak te co są dla mnie wystarczają.
to co ? pozdrawiam
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

chyba najbardziej konfigurowalna z przegladerek jakie znam
to chyba mało znasz liska :sarkazm

możliwość założenia darmowego konta i eksport wszystkich ustawień łącznie z zakładkami na serwer
firefoxsync


wbudowane narzędzie do robienia zrzutów ekranu
Nie ma, bo nie każdemu jest potrzebne, a jak ktoś chce to może w takich dodatkach przebierać

rozbudowany menedżer pobierania
Jaki on tam rozbudowany :sarkazm zresztą po co w przeglądarce rozbudowany menedżer pobierania :scratch

"Ciężka" sorry ale u mnie z otwartymi 10 cioma zakładkami pobiera mniej od Liska szybciej
U mnie jest na odwrót :wariat

Gadacie jak fanboje :szydera

Ale ogólnie maxton to fajna przeglądarka (szybko startuje i wygląd ma cacy od razu) ale z biciem na głowę konkurencji to moim zdaniem przesada :klawik.
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

co do "firefoxsync" faktycznie jest i bije się w pierś co do reszty podtrzymuje moje zdanie .... czy jestem jak to słowotwórczo ujales "fanbojem"... raczej nie ... staram się być obiektywny natomiast Ty zdecydowanie "fanbojem" liska jesteś :ok ok tak czy inaczej gorąco polecam reszcie która jeszcze nie miała tej przeglądarki zainstalowanej do testów i wyrobienia sobie własnego i obiektywnego zdania ..... w moim mniemaniu warto ... pozdrawiam :)
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

jorn11 napisał:
Ty zdecydowanie "fanbojem" liska jesteś :ok
Dokładnie :klawik. ale mi z tym dobrze :p
Choć wszystko co pisałem to moje subiektywne odczucia i nie widzę tego bicia na głowę reszty przeglądarek, chyba musiałbym jej dłużej poużywać :klawik.
 

siwek

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
Re: Maxthon-wersje stabilne

@marsellus-kto tu jest fanbojem ?.FF jest konfiguralna, ale ile potrzebuje do tego dodatków ?.Maxthon ma wbudowane gesty myszy.W FF musi być do tego dodatek.IE tab w FF musi być dodatek.Tłumacz-w FF dodatek.Tryb łatwego czytania-w FF dodatek.Drag & Drop, czyli "złap i upuść"-w FF dodatek.Reszty nie chce mi się wymieniać.Ja jak nie znałem innych przeglądarek też używałem liska.
 
A

Anonymous

Re: Maxthon-wersje stabilne

siwek napisał:
.FF jest konfiguralna, ale ile potrzebuje do tego dodatków ?
Chodziło mi o about:config a nie o dodatki :jezyk

BTW. w lisku zawsze o to chodziło żeby na starcie był goły i dopiero samemu według uznania "buduje się" swoja przeglądarkę. Maxthon jest już napakowany na starcie i tu jest różnica :klawik.
 
Do góry