Diablo 3 na weekend za darmo

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
dziś, dokładnie o 21.01 będzie można pobrać klienta i rozpocząć własną wojnę
Aby zagrać wystarczy konto na battle.net z utworzonym battle tagiem (w ustawieniach konta). Z sekcji zarządzaj grami i pobierz gry należy zassać klienta.Testy potrwają do poniedziałkowego wieczoru, tj. 19.00. W becie udostępnione zostanie wszystkie pięć klas postaci, które będzie można rozwinąć do 13 poziomu.
Gracze do boju :gracz
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
taaa, wygląda na to, że mają problemy ....
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Drugi post dla odświeżenia

Ktoś już grał ??
Ja sobie troszkę pobiegałem i mieszane wrażenia. Mnichem i łowcą fajnie mi się gra, szamanem i czarodziejem etam. Barbarzyńcą jeszcze nie byłem .....

Kurcze troszkę to za dużo uprościli. Rozwój postaci sprowadza się do zaakceptowania zmiany poziomu. W zasadzie to co teraz jest dostępne to czyste łojenie pokryte grafiką. Jak efekty się znudzą to co pozostanie ??
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Tragedia.. Blizzard chyba w ogóle się na ten "free weekend" nie przygotował...
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
To nie jest free weekend !!

Wyraźnie jest napisane, że są to "stress" beta testy serwerów gry. Testują wytrzymałość i przepustowość serwerów. Co jakiś czas wyłączają je, wprowadzają poprawki i znowu włączają.

Więc to "za darmo" to takie naciągane. Po prostu zamiast robić to już po premierze, tak jak większość firm to robi (i ludki klną, że mają gry a nie mogą grać), Blizzzz robi to w ramach testów beta i w dniu premiery będzie pewnie gotowy na start bez falstartu.

Skończyłem łowczyną, prawie kończę mniszką, jestem w połowie dostępnej gry barbarzyńcą - te postacie fajnie "łupią". Magiczki i szamanki nie trawię.
Tyle, że temu hack'n'slash -owi to bliżej jest do arkadówki konsolowej niż do rpg. Prawie z zamkniętymi oczami można łoić co się rusza lub nie i w zasadzie tyle fabuły.
 

facecik

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
0
EU serwery są pozapychane, ale wystarczy przełączyć się na US i problemu brak .
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Serwery EU w ogóle nie działają :p A serwer US ciągle pozapychany - trudno się połączyć :p
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Wczoraj praktycznie cały czas były problemy, wywalało, nie dało się dostać.
Dzisiaj jest ok. Rano pograłem ze 2 godzinki i mnie wywaliło. Od poprzedniego postu do obecnego non stop grałem i sam wyszedłem bo mi się już znudziło. 2-ma postaciami ukatrupiłem szkieletorka, 3-cią doszedłem do drzwi komnaty.
Kurcze, nawet uprościli identyfikację przedmiotów unikalnych, wystarczy się napiąć, stęknąć i automatyczna identyfikacja.
Na plus - szkolenie kowala. Im lepiej wyszkolony tym fajniejsze rzeczy wykuje.

acha - serwery tylko americano, europa i asia ciągle milczy i wywala ...
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Ja natomiast dostaję cały czas od jakichś 40 min Error 3006...

Zaczęło działać jak zresetowałem router... WTF? :D
 
Do góry