Mam marzenie

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Mam marzenie by na tym forum podawać loginy i nr kluczy do programów za darmo oczywiście tych dla których klucze są jednakowe i nie zawierają prywatnego adresu e-mail.Zauważyłem to na innych forach.Ile to czasu się zaoszczędzi na szukanie.
pozdrawiam
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Mało jest tego typu promo no ale jeśli będę posiadało coś takiego to zapewne tam znać
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Ciekawe marzenie, a pomysł przedni :D
 

ptr

Wygadany
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
można jeszcze wrzucać wypakowane instalki z GOTD na jakis serwer np. chomikuj lub podobny.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
raczej to legalne nie jest ,takie umieszczanie linków....ale z drugiej strony linki są ukrywane dla nie " zrzeszonych" :D :D
 

wilkunek

Świeżak
Dołączył
16 Marzec 2012
Posty
19
Reakcje/Polubienia
0
mam małą kolekcję programów z serialami. Nie wiem które seriale to zbiorcza akcja, a które check ują swój serial w internecie. Jak coś to może na swojego chomika udostępnię z hasłem lu coś podobnego? Co wy na to?
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
może lepiej nie...jak narazie jesteśmy w pełni ,,legalni'' i niech tak pozostanie.
 
A

Anonymous

Legalność, nielegalność. Lepiej pluć na zimne lub chuchać na gorące. W dołączonym pliku tekstowym zawsze zawarta jest informacja, że czas na wykorzystanie promocji to 24 h, znaczy godziny. A to już daje pewne wskazówki.
Nie zdążysz, nie masz licencji. Twoje pożądanie może sprowokować do zakupu...a oto właśnie chodzi, bo przecież nie o to, żeby wszyscy i zawsze mieli dostęp do wersji pro..
 
Do góry