"Prezentacja" Clever Antivirus 2012.

A

Anonymous

olwu napisał:
No niestety nie bardzo wiem po co wrzucać takie coś na forum, tym bardziej, że nie jest to wina programu to tak jakby nie zainstalować flash playera, a skarżyć się na przeglądarkę, że nie działają nam filmy :nie wolno

Całkowicie się nie zgadzam, to wina autorów a nie Zygiego (MrAlskare). Sam bym nie domyślił się, że chodzi o .Net Framework.

MrAlskare napisał:
To może ja zabiorę głos. Przed nagraniem tego materiału nie było informacji o musowym posiadaniu Net Frameworka. Jest to moim zdaniem duże niedopatrzenie ze strony "autorów". Wszystkie programy testuje na Windowsie XP SP3 bez Net Frameworka. Nie miałem nawet chęci robienia testu tego programu, bo autorzy prosili o niesprawdzanie tego tworu na paczkach. Filmik może nawet faktycznie jest kontrowersyjny, ale nie to moja wina. Gimnazjaliści mogli napisać krótką informacje o potrzebie zainstalowania Net Framework, wtedy byłaby prawdziwa prezentacja.

Masz rację :ok
 
A

Anonymous

@Hornet
No co Ty powiesz :D a ja myślałem że masz na myśli rabina Alana J. Shneur Horowitza :dziwak :p
 
A

Anonymous

marsellus napisał:
@Hornet
No co Ty powiesz :D a ja myślałem że masz na myśli rabina Alana J. Shneur Horowitza :dziwak :p
Musiałem sprawdzić w necie...ale z Ciebie zbok :dziwak ale swoją drogą nie słyszałem jeszcze o rabinie-sodomicie :szydera
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Ja miałem co innego na myśli-SG uchodzi za profesjonalne forum-tak przynajmniej twierdzi niejaki: "LukasAMD" ktoś niezorientowany wejdzie na forum-przeczyta i pomyśli "o jaki fajny antyvirek-Clever " zainstaluje zamiast Kasprzaka i wj***e się na minę.

opis autorów

Teraz kilka słów ode mnie. Clever AV nie jest jakimś spektakularnym programem - to bardzo prosty antywirus. Nie nie ma sensu sprawdzanie go na paczkach - skutecznością nie grzeszy. Raczej można go stosować jako program dodatkowy do antywirusa. Jest nas dwóch - nie mamy żadnego laboratorium, traktujemy to jako hobby, więc nie mamy zbyt dużo czasu na dodawanie definicji, ale jedna aktualizacja dziennie pewnie się znajdzie.
To chyba wszystko w tym temacie.

Bardzo dobrze twierdzi Lukas - SG to profesjonalne forum. W ogóle Twoje zdanie
Ja miałem co innego na myśli-SG uchodzi za profesjonalne forum-tak przynajmniej twierdzi niejaki: "LukasAMD"
jest całkowicie wyjęte z kontekstu, bo co ma do tego SG i tym bardziej Lukas? I chyba dobrze, że są osoby na SG, które interesują się programowaniem i próbują stworzyć antywirusa. To jest powód do wstydu?
Zastanów się... Krytykujesz program, który został stworzony 2 tygodnie temu przez dwójkę 14-latków i jest dla nich nowym doświadczeniem, traktują to jako hobby. Oczekujesz skuteczności Bitdefendera?
Poza tym autorzy bardzo szybko reagują na błędy, informacja, że jest potrzebny .Net Framework została już dawno dodana, interfejs został usprawniony.

W ogóle może lepiej było by, gdyby nie informowali o swoim projekcji, bo skoro został on tak przez Was przyjęty...

Autorzy każą sobie płacić za ten program, żeby go można tak krytykować? Nie, jest on darmowy, poza tym jest wyraźnie napisane, że jest to protoplasta antywirusa.

Tyle w temacie.
 
A

Anonymous

Powinni dodać że jest to wersja alpha czy tam jeszcze wcześniejsza i nie byłoby nieporozumień. A tak to jednak niesmak pozostał- z mojego rozumowania wynikało że była to pierwsza wersja "stabilna" :wariat
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
marsellus napisał:
Powinni dodać że jest to wersja alpha czy tam jeszcze wcześniejsza i nie byłoby nieporozumień
To fakt, napiszę do nich, żeby dodali taką notkę.
 
A

Anonymous

kamil10506 napisał:
Ja miałem co innego na myśli-SG uchodzi za profesjonalne forum-tak przynajmniej twierdzi niejaki: "LukasAMD" ktoś niezorientowany wejdzie na forum-przeczyta i pomyśli "o jaki fajny antyvirek-Clever " zainstaluje zamiast Kasprzaka i wj***e się na minę.

opis autorów

Teraz kilka słów ode mnie. Clever AV nie jest jakimś spektakularnym programem - to bardzo prosty antywirus. Nie nie ma sensu sprawdzanie go na paczkach - skutecznością nie grzeszy. Raczej można go stosować jako program dodatkowy do antywirusa. Jest nas dwóch - nie mamy żadnego laboratorium, traktujemy to jako hobby, więc nie mamy zbyt dużo czasu na dodawanie definicji, ale jedna aktualizacja dziennie pewnie się znajdzie.
To chyba wszystko w tym temacie.

Bardzo dobrze twierdzi Lukas - SG to profesjonalne forum. W ogóle Twoje zdanie
Ja miałem co innego na myśli-SG uchodzi za profesjonalne forum-tak przynajmniej twierdzi niejaki: "LukasAMD"
jest całkowicie wyjęte z kontekstu, bo co ma do tego SG i tym bardziej Lukas? I chyba dobrze, że są osoby na SG, które interesują się programowaniem i próbują stworzyć antywirusa. To jest powód do wstydu?
Zastanów się... Krytykujesz program, który został stworzony 2 tygodnie temu przez dwójkę 14-latków i jest dla nich nowym doświadczeniem, traktują to jako hobby. Oczekujesz skuteczności Bitdefendera?
Poza tym autorzy bardzo szybko reagują na błędy, informacja, że jest potrzebny .Net Framework została już dawno dodana, interfejs został usprawniony.

W ogóle może lepiej było by, gdyby nie informowali o swoim projekcji, bo skoro został on tak przez Was przyjęty...

Autorzy każą sobie płacić za ten program, żeby go można tak krytykować? Nie, jest on darmowy, poza tym jest wyraźnie napisane, że jest to protoplasta antywirusa.

Tyle w temacie.
@Kamilek-to bardzo ładnie ,że bronisz swoich rówieśników z SG :p solidarność w tak młodym wieku to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.
Ale dedukcja nie jest twoją silną stroną-skoro "profesjonalne" forum to i "profesjonalne" softy :) czyli to już Ci wyjaśniłem.
Co do krytyki-to strasznie jesteście przewrażliwieni na swoim punkcie-a to już oznaka kompleksów,jak gdzieś się napisze mało hołdowniczo o SG to od razu się spinacie jakbyście byli pępkiem świata-za bardzo wczuwacie się w rolę
"nieomylnych ekspertów".Przenieście się wszyscy na PZD to trochę ochłoniecie i się rozluźnicie :ok
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
@Kamilek-to bardzo ładnie ,że bronisz swoich rówieśników z SG solidarność w tak młodym wieku to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.
Dziękuję, będę o tym pamiętał, Hornetku.

Ale dedukcja nie jest twoją silną stroną-skoro "profesjonalne" forum to i "profesjonalne" softy
Profesjonalne softy? A co rozumiesz pod tym pojęciem? Może stworzyć Tobie następcę DefenseWalla, albo ulepszoną wersję CIS?......... A może coś dla szerszego zainteresowania? Norton 2013?

SG to nie forum programistyczne, żeby trzeba było tworzyć i chwalić się, jak Ty to nazwałes, profesjonalnymi softami.

Co do krytyki-to strasznie jesteście przewrażliwieni na swoim punkcie-a to już oznaka kompleksów,jak gdzieś się napisze mało hołdowniczo o SG to od razu się spinacie jakbyście byli pępkiem świata-za bardzo wczuwacie się w rolę
Przykro mi, ale w bardzo małym stopniu chodziło mi o krytykę SG, tylko o krytykę twórców Clevera, bo jak sam napisałeś, jako dziecinny, na niczym się nieznający małolat, jestem z nimi solidarny. A to, że się denerwuję, jest "winą" mojego charakteru, nie tego, że jestem użytkownikiem SG. :ok
 
A

Anonymous

kamil10506 napisał:
Profesjonalne softy? A co rozumiesz pod pojęciem profesjonalne softy? Może stworzyć Tobie następcę DefenseWalla, albo ulepszoną wersję CIS?......... A może coś dla szerszego zainteresowania? Norton 2013?
SG to nie forum programistyczne, żeby trzeba było tworzyć, jak Ty to nazwałes, profesjonalne softy.
@Kamilek-zadajesz retoryczne pytania :dziwak
Ja Ci tylko delikatnie podpowiadam,że macie lekkie spaczenie na swoim punkcie a Ty mi piszesz o jakichś Nortonach i Komodach :) Twoje odpowiedzi na moje stwierdzenie "irracjonalny shit" są tego dowodem.
Jeszcze raz ponawiam swoją prośbę-więcej dystansu do siebie Przyjaciele z SG,a nie zadufanie i wiara w swoją nieomylność.
BTW.Nastąpił błąd w komunikacji-skoro nie miałeś na myśli SG jako całokształtu-to zwracam honor :hippie
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
A

Anonymous

Chciałbym się dowiedzieć czy ten zacny projekt jest dalej rozwijany :) ? Czy doszły może jakieś nowe moduły i czy poprawiono (i tak bardzo wysoką) skuteczność ?
 
Do góry