Test programu AppGuard 1.4.7

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Test programu AppGuard 1.4.7



 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Beta lepsza przynajmniej ma ochronę rejestru i kilka innych bajerów :D

 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dobra robota SE7EN jak zwykle szacunek dla ciebie.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
oba testy bardzo fajne
program dość specyficzny, na pewno nie dla każdego, ale dla zaawansowanego użytkownika stanowi niezłe uzupełnienie ochrony kompa
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Conti napisał:
ale dla zaawansowanego użytkownika stanowi niezłe uzupełnienie ochrony kompa

czy ja wiem czy dla zaawansowanego ..... :? :? :? wystarczy zainstalować i z twojego kompa mogą korzystać ci mniej obeznani bez obawy że " zasyfią " kompa :)
Takie programy to przyszłość ,AV odchodzą do lamusa :D :D
AppGuard + Hitman Pro / Mbam I jesteś "clean " :D :D

Wersja testowana przez Eru działa także na X64 :!:
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
zainstalować, z głową troszeczkę skonfigurować i wiedzieć co się dzieje i jak to działa .... a potem zapomnieć
mam niestety chyba dość niskie zdanie o przeciętnym użytkowniku komputera ...
ale to fakt - dodatkowa warstwa ochronna która nie obciąża systemu
jak doszlifują betę będzie to kawał dobrego softu
 

makaew

Świeżak
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
22
Reakcje/Polubienia
0
dość ciekawy program.duża skuteczność z tego co widac na prezentacji
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Myślę że niema co popadać w paranoję z tymi programami do zabezpieczeń kompa zagrożenie wcale nie czai się za każdym rogiem tak jakby chcieli producenci programów zabezpieczających. Słusznie ujął to Eru w teście o ile dobrze zapamiętałem "dla tych co ściągają co popadnie i instalują co popadnie" Jeżeli ktoś niema nie kumatego "wspólnika" do komputera i działa na legalnym sofcie to może spać spokojnie. Mam wielu znajomych co nie mają żadnego programu zabezpieczającego na kompie i jak twierdzą nigdy nie mieli problemów /chodzą po necie i dokonują płatności/. Co chwilę straszą nas zagrożeniami i nowymi wirusami itp. żebyśmy się bali i kupowali programy zabezpieczające a ja mam to głęboko w d...e, mam porobione obrazy systemu w różnych fazach więc w razie czego przywracam system w kilka minut. Raz złapałem syfa, ano stargałem dawno temu jakiegoś patcha i klikałem na niego przy wyłączonym Kasperskym bo oczywiście sygnalizował ale jeżeli mowa o legalnym sofcie to nie ma co przesadzać z tymi wszystkimi zabezpieczeniami ot takie jest moje zdanie.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Program wg mnie jest bardzo fajny, np. można go tak ustawić że tworzymy na pulpicie (czy gdziekolwiek indziej) folder dajmy na to "programy do zainstalowania", w ustawieniach Drive-by dodajemy ten folder do listy w zakładce Allow i po zapisaniu zmian dopiero po przekopiowaniu pliku instalatora do tego folderu możemy dokonać instalacji potrzebnego programu :), oczywiście od czasu do czasu można też zawieszać całą ochronę lub konkretnego modułu gdy chcemy coś porobić np. zainstalować flash playera do przeglądarki, coś z napędów itp...
 
Do góry