Mirage Anti-Bot

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
To nowy program, jesli nie powiedziec programik ktory zwieksza bezpieczenstwo przegladania stron w sieci.
Ktos moze powiedziec, po co nowy program, mam juz AV, AM i firewall , do czego jest mi potrzebny?

M-AB jest malym kompaktowym narzedziem antymalware ktore stanowi dodatkowy poziom ochrony przed atakiem ze stron internetowych zainfekowanych szkodnikami takimi jak: ZeuS Trojan, SpyEye, Palevo.
To zlosliwe oprogramowanie czesto jest trudne do wykrycia dla tradycyjnych antywirusow.
Obejmuje konie trojanskie kradnace uwierzytelnienia do roznych usług online, serwisow społecznosciowych takich jak Facebook, Hi5, Yahoo Netlog, rachunkow bankowych online(phising), kont ftp oraz kont pocztowych itp. czyli wszedzie tam gdzie w gre wchodzia uwierzytelnienia, stanowi czesc bardzo rozpowszechnionych w sieci botnetow stwarzajacych ryzyko dla naszych pctow. Te typy szkodliwego oprogramowania są trudne do wykrycia i usuniecia z danego komputera. Nawet w przypadku posiadania zaktualizowanego oprogramowania antywirusowego, komputer moze ulec infekcji.
Program Migrate Ant-Bot tworzy taka dodatkowa warstwe bezpieczenstwa.

Interfejs jest bardzo prosty, jest mozliwosc ustawienia automatycznej aktualizacji:

Sans-titre3.png


Dostepna jest w tej chwili wersja 2.0 zawierajaca ulepszenia w stosunku do poprzedniej wersji 1.0 dodajaca opcje automatycznego startu wraz z systemem, poprawione zostalo GUI, jest mozliwosc ustawienia proxy oraz dodane potwierdzanie wylaczenia dzialania programu.


mozna najnowsza wersje pobrac stad:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
konkretnie ten link:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

po instalacji pokaze sie ikonka w trayu w formie tarczy z nieebieskim ukosnym paskiem.

30ky3dh.jpg


strona:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Ja nie mam Eseta i też blokada.
------------------------------------------------------------------------------------
To unremote mi nie wchodzi. Drugi adres działa, tylko dlaczego na wildersach ostrzegają, żeby nie pobierać z brothersoft?
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Manila napisał:
Ja nie mam Eseta i też blokada.
------------------------------------------------------------------------------------
To unremote mi nie wchodzi. Drugi adres działa, tylko dlaczego na wildersach ostrzegają, żeby nie pobierać z brothersoft?

Nie wiem co z ta blokadą
Każdy ,,opancerzony,, w rózne wynalazki i stąd blokady.
Jeszcze jeden porządny link ze znanej strony:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry