windows 8 - jaki antywirus

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
Panda Cloud Antivirus Pro czyli taki mini pakiecik, dobry antywirus + zapora sieciowa (firewall) + filtrowanie stronek a wszystko w pełnym automacie.Lickę pewnie ktoś odstąpi na forum, od siebie polecam Pandolinę.
 
A

Anonymous

Emmers napisał:
Właśnie, bądźmy poważni i nie instalujmy 10 programów do ochrony przed wyimaginowanym zagrożeniem. Antywirus powinien być jeden i to taki, który pozwala na swobodną, komfortową pracę z komputerem. W końcu komputer powinien służyć jako narzędzie dla mnie i wykonywać te zadania, które sobie założyłem.

Emmers-czasem warto posłuchać kogoś innego a nie trwać w swojej "nieomylności"...przemyśl to sobie.
Windows Defender-to żadne zabezpieczenie przy korzystaniu ze sprzętu o którym pisałem na początku tego wątku,dlatego nie wprowadzaj ludzi w błąd.
A co do Twojego pytania Mavio moje propozycje :

Webroot+Sandboxie Free
NIS + SS Free
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
W sumie to te wszystkie piaski ( jedne lepsze inne gorsze ) z pakietów IS itp to Sbie do pięt nie sięgają...król może być tylko jeden :szef
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
tak król może być tylko jeden: DWPF tylko nie na windows 8 64 bit :klawik.
 
A

Anonymous

polak900 napisał:
tak król może być tylko jeden: DWPF tylko nie na windows 8 64 bit :klawik.
Chcąc nie chcąc :wariat muszę się z Tobą zgodzić Polak : DWPF jest faktycznie nieprawdopodobnie skutecznym zabezpieczeniem i śmiało może pretendować do miana króla wśród softów security.
 

merkaba

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Grudnia 2012
Posty
163
Reakcje/Polubienia
14
Żaden antywirus nie jest w 100% skuteczny nawet te płatne ja też mam zemana antiloger i nis 2013 który już 2 razy mi się wyłożył na wirusach, przestał działać a przedtem miałem norton 360 też z promocji na 90 dni i też mi 2 razy przestał działać.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Hornet napisał:
polak900 napisał:
tak król może być tylko jeden: DWPF tylko nie na windows 8 64 bit :klawik.
Chcąc nie chcąc :wariat muszę się z Tobą zgodzić Polak : DWPF jest faktycznie nieprawdopodobnie skutecznym zabezpieczeniem i śmiało może pretendować do miana króla wśród softów security.
Hornet :szydera rozumiem, że tak musisz :pobity
 
Do góry