Problem z aktywacją ESET Smat Security 6

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Witam!
Niedawno udało mi sie wygrać licencje do ESET Smat Security 6 w konkursie na softpedii. Otrzymałem od admina emaila z kluczem:

Your key for ESET Smart Security 6 is:

*XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX*

Teraz mam problem jak aktywować tą licencję. Żeby aktywować program wymagane jest: nazwa użytkownika. Ja mam tylko taki klucz bez nazwy użytkownika.

Wie ktoś jak to aktywować ? :jezyk
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Poszukaj opcji "aktywuj przy użyciu klucza aktywacji"
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Nie mogę znaleźć tej opcji, po wybraniu "aktywacja produktu" mam dwie opcje do wyboru: "aktywacja przy użyciu nazwy użytkownika i hasła" i "aktywuj wersję testową"

ps.
już chyba znalazłem:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Ja tam wyczytałem że po instalacji wybiera się metodę aktywacji, wyskakuje jakieś okienko i właśnie tam wybierasz.
Możesz też zastosować się do tego

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Formularz rejestracyjny przeznaczony jest dla posiadaczy numerów seryjnych ESET.
Rejestracja służy do uzyskania nazwy użytkownika i hasła wymaganych podczas aktualizacji baz wirusów (należy je wpisać w programie według zaleceń zawartych w instrukcji obsługi). Jeśli masz już nazwę użytkownika i hasło lub jesteś użytkownikiem wersji testowej, nie musisz przeprowadzać rejestracji.
:wariat
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
pewnie nie wyszło na PL bo oni mają swoje klucze i jeśli nie kupiłeś u nich to nie zadziała.
 
Do góry