UWAGA - Nowe zasady uczestnictwa w konkursach

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Nowe ogólne zasady uczestnictwa w konkursach organizowanych przez forum Programy Za Darmo.

W związku z szerząca się ilością spamu i przypadkowych postów, co skutkuje tym, że nagrody wygrywane na łamach naszego forum trafiają do osób czysto przypadkowych i nie dających od siebie nic co by mogło pomóc i rozwijać nasze forum, postanowiliśmy diametralnie zmienić zasady dopuszczania użytkowników do działu z konkursami.

Ogólnie rzecz biorąc- jesteś forumowiczem, tworzysz forum, dajesz coś od siebie, udzielasz się konkretnie w tematach forum, jesteś pomocny- jesteś za to premiowany.

1. Powstanie grupa użytkowników i tylko uczestnictwo w tej grupie będzie premiowało możliwością brania udziału w konkursach.

2. Każdy kto uważa, że zasługuje aby do tej grupy należeć może zgłosić swoją kandydaturę (powstanie odpowiedni do tego temat).

3. Każda kandydatura będzie rozpatrywana poprzez ankietę w dziale dostępnym tylko dla Administratorów, Moderatorów i Fąfli.

4. Ranga przynależności do grupy konkursowej (nazwa robocza) będzie przyznawana bezterminowo ale co jakiś czas weryfikowana pod względem wkładu danego użytkownika w rozwój forum i na bieżąco uzupełniana o nowych zakwalifikowanych forumowiczów.

5. Nowe zasady zaczną obowiązywać po skompletowaniu (na ten moment) członków nowej grupy, ok. 50 osób.

Nowa Grupa zwie się Zasłużeni i każdy kto będzie chciał do niej przystąpić proszony jest o wpisanie się w tym temacie:
opinie-uwagi-informacje-comments-problems-opinions-f9/zas-u-eni-nowa-grupa-t12851.html
 
A

Anonymous

Popieram inicjatywę. Może wreszcie nie będzie spamu i nie wygrają użytkownicy, którzy piszą posty bez sensu, aby tylko wziąć udział w konkursie.
 
A

Anonymous

Proponowana grafika nowej rangi:

D2Lf7zc.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Dodam że jeśli nie będzie chętnych to nie będzie konkursów dla wszystkich, dalej myślę nad wykasowaniem wszystkich użytkowników mających 0 - 10 postów i zablokowanie im działu "programy z promocji"
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Ja rowniez jestem za...nieczesto biore udzial w konkursach ale w pelni popieram nowe zasady.
 
A

Anonymous

OXY, ja jestem w 100% za Twoim pomysłem, myślę, że usunięcie userów z 0-10 postów to dobry pomysł
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
W końcu będzie trochę porządku jestem za :ok
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Też jestem za. W końcu porządek musi być :ok
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Popieram !! !! :hippie
Tylko ,żeby ranga zasłużony nie prowadziła do tego iż to licka lifetime
i delikwent po otrzymaniu rangi -uda się na zasłużony odpoczynek :hippie
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
Pomysł popieram w 100% :ok
Ogólnie rzecz biorąc- jesteś forumowiczem, tworzysz forum, dajesz coś od siebie, udzielasz się konkretnie w tematach forum, jesteś pomocny- jesteś za to premiowany.

OXYGEN THIEF
:szef ma zawsze rację, ZAWSZE !!
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Inicjatywę popieram w 100%! Przykro by było zapewne gdyby do owej grupy nie dostało się promocji, niemniej jednak ufam, że w razie "poprawienia" swoich stosunków społecznościowych na forum istniała by możliwość aplikowania w jakimś innym terminie. To tak na wypadek, gdyby ktoś rozwinął skrzydła w materii utożsamienia się z forumową społecznością :)
 

Mathew Mixon

Świeżak
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Wprowadzcie rangę Vip za opłatą sms i będziecie meli elitarne grono. A kasę przeznaczcie na opłaty za miesjce na serwerze w ten sposób może pozbędziecie się reklam.
 
A

Anonymous

artoor napisał:
... niemniej jednak ufam, że w razie "poprawienia" swoich stosunków społecznościowych na forum istniała by możliwość aplikowania w jakimś innym terminie. To tak na wypadek, gdyby ktoś rozwinął skrzydła w materii utożsamienia się z forumową społecznością :)
Oczywiście że będzie taka możliwość. A przyznana ranga też będzie czasowa, czyli jak ktoś się "opuści"- wylatuje :gracz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
pomysł jest dobry ale nawet gdybyśmy chcieli to nie wiemy jak się za to zabrać.
 
Do góry