Zasłużeni - Nowa grupa

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
Temat dla wszystkich którzy chcą być w grupie.
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
A jakie kryteria ? Może więcej konkretów ? Bo w zasadzie zgłosić się może każdy :)

Bo w moim prywatnym odczuciu z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
nic szczegółowego nie wynika.
 
A

Anonymous

Ogólnie rzecz biorąc- jesteś forumowiczem, tworzysz forum, dajesz coś od siebie, udzielasz się konkretnie w tematach forum, jesteś pomocny- jesteś za to premiowany

Czyli, jeżeli udzielasz się na forum, dajesz coś od siebie i nie jesteś przysłowiową pijawką, masz szansę na pozytywne rozpatrzenie Twojego zgłoszenia

Jeśli chcesz brać udział w konkursach, to zgłaszasz się w tym temacie, a później Twoja kandydatura zostanie rozpatrzona o czym jest jest napisane:

Każda kandydatura będzie rozpatrywana poprzez ankietę w dziale dostępnym tylko dla Administratorów, Moderatorów i Fąfli.

Zgłosić może się każdy, ale nie każdy zostanie przyjęty do tej grupy
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
sPeRaCz napisał:
A jakie kryteria ? Może więcej konkretów ? Bo w zasadzie zgłosić się może każdy :)

Bo w moim prywatnym odczuciu z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
nic szczegółowego nie wynika.
wynika, wynika

vNYGhsF.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
Szperacz spokojna twoja rozczochrana, każdy się może zgłosić ale nie każdy będzie w grupie, jeśli ktoś ma 50 postów w tym 49 jest napisane w konkursach to robi wypad z forum i zakładanie nowego konta nic nie da bo dział programy z promocji też będzie ograniczony.Lepiej mieć kilkadziesiąt czy kilkaset użytkowników takich prawdziwych niż 5000 pasożytów :szydera
 

stasiupl

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
51
Reakcje/Polubienia
2
Zasłużonym raczej nie jestem ale do grupy chętnie przystąpię bo forum jest naprawdę świetne.Często tu zaglądam choć nie zawsze jako zalogowany.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
OXY, proponuję w pierwszym poście dodać zastrzeżenie, że "po zapoznaniu się z nowymi zasadami udziału w konkursach, zgłaszam swoją kandydaturę" i że jest to konkretny temat wyłącznie zgłoszeniowy a nie do dyskusji i każdy post "dyskutanta" będzie usuwany, bo zrobi się bajzel. :szef
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
Bizon napisał:
OXY, proponuję w pierwszym poście dodać zastrzeżenie, że "po zapoznaniu się z nowymi zasadami udziału w konkursach, zgłaszam swoją kandydaturę" i że jest to konkretny temat wyłącznie zgłoszeniowy a nie do dyskusji i każdy post "dyskutanta" będzie usuwany, bo zrobi się bajzel. :szef

Ok, od tej pory każdy post nie będący zgłoszeniem do grupy zostanie skasowany.


podyskutować o nowych zasadach możecie tutaj opinie-uwagi-informacje-comments-problems-opinions-f9/uwaga-nowe-zasady-uczestnictwa-w-konkursach-t12852.html
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Daleko mi do powiedzenia o sobie, że jestem zasłużonym, bo nie mnie to rozpatrywać. Mimo wszystko czuję się tu dość swobodnie i byłbym zaszczycony, gdyby ktoś poparł moją kandydaturę :)
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
zgłoszenie nic nie kosztuje, więc i ja się zgłaszam ;) na forum jestem od dawna i nie będę ukrywał, że głównie z powodu promocji i wspaniałych konkursów, może nie od początku ale też coś tam się udzielam a jak mogę pomóc to pomagam, sam też wiele razy uzyskałem pomoc i cenne wskazówki od innych użytkowników, więc jakby nie patrzeć czuję się częścią tej społeczności :D a decyzję i tak podejmie "dyrekcja" :england
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
Po zapoznaniu się z nowymi zasadami udziału w konkursach, zgłaszam swoją kandydaturę.

Nie wiem czy jestem godzien wyróżnienia rangą ZASŁUŻENI ??
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Nie wiem czy jestem godzien, ale zgłaszam swoja kandydaturę :)
 

rekmi

Wygadany
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
49
Reakcje/Polubienia
0
Zasady są proste i oczywiste, jestem za. Zgłaszam się, jako kandydat do tej grupy.
 
Do góry