UWAGA - Nowe zasady uczestnictwa w konkursach

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Nie przypuszczałem, że rok minie tak szybko i przyczynię sie do 3 pochwał.
artoor - sugeruje że ja się uskarżam na ...wykluczenie
Szukam, i szukam gdzie ja się uskarżam na wykluczanie i nie mogę znaleźć!. Wprost przeciwnie, znalazłem że jestem za nowym regulaminem :yahoo , Ba! Okazuje się że mam równie piękny życiorys jak artoor :ok
Pomysł z Grupą <Pijawek> był oczywiście żartem, aby spojrzeć na niektóre wpisy z dystansem ( rafalp86 nadajemy na tych samych falach :piwko )
antbil007 - gdy ja piszę o polaryzacji dyskusji "zwieranie szeregów" (... a nie zwieraczy ! chyba poszedłeś po bandzie bo aż mnie ruszyło :ireful ) to jednocześnie dodaję że to DOBRZE dla Forum, oraz że demokracji w tym przypadku jestem przeciwny, i że admin wie co robi ....czyż to nie to samo o czym Ty piszesz ?
Ludzie...jestem po Waszej stronie
pozdrawiam
hocik
 

maik76

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
90
Reakcje/Polubienia
0
antbil007 napisał:
Czytam wypowiedzi a to o forum koleżków, a to o zwieraniu szeregów przez Fąfli i Zasłużonych, aż puszczają mi ... zwieracze.

To forum zaczęło coś wymagać. I to jest budujące...

maik76 napisał:
Coście się tak zjeżyli?

A Ty coś się tak rozindyczył, hę?

To może pora zacisnąć poślady i nie napinać się tak. Wrzuć na luz.
Nie mówię że zmiany nie są potrzebne bo pewnie są.
Bo to czy ktoś napisze parę słów więcej czy mniej to nie są żadne wymagania.
Rejstrując się każdy akceptuje regulamin który administrator może zmienić i dostosować do zmieniającej się rzeczywistości tak aby to forum działało jak najlepiej.
Dalsza dyskusja nie ma sensu jest zmieniony regulamin i to wszystko w tym temacie należy to przyjąć do wiadomości i tyle.
I nie spinać się jak ktoś ma inne zdanie albo próbuje zwrócić na cos uwagę.
Pozdrawiam zasłużonych i mam nadzieję że za jakiś czas uda mi się do nich dołączyć :ok
 
A

Anonymous

Widzę,że poziom emocji sięgnął zenitu skoro "traktujecie" się nawet Powązkami :eek: i teraz jestem ciekawy czy ta ekscytacja jest chwilowym "buntem" tych którzy wpadali tu raz na tydzień przysłodzić w jakimś konkursie czy też spowoduje twórczą pracę (że się tak wyrażę) na Forum.Obym był złym prorokiem ale wydaje mi się,że kto miał pisać to będzie pisał a kto miał wpadać po licki to przestanie wpadać,że względu na szlaban.Być może jestem jednak człowiekiem małej wiary :wariat dlatego,wszystkim nowym userom i tym z dłuższym stażem proponuję brać się do roboty,od teraz uczestnictwo w konkursach będzie bardziej transparentne i żeby coś zyskać będzie trzeba coś od siebie dać.Jak to powiedział jeden ze starszych rangą Kolegów : praca daje satysfakcję a otrzymywanie czegoś za darmo już nie...konkludując : czynnie rozwijając nasze Forum połączycie przyjemne z pożytecznym :ok
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
hocik
Pozwalam sobie zacytować część Twojej wypowiedzi, o której sam wypowiadasz się, że jest ona „...tak na poważnie...”:

hocik napisał:
"...popieram zmianę w w/w regulaminie, bo demokracja demokracją „ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie….”.
Ten cytat z komedii „Sami swoi” „znakomicie” podkreśla tę jej „powagę”. :dziwak

Ponieważ zbitkę słowną – „zwarcie szeregów Fąfli i Zasłużonych” – wielu „nowych” mogło i może odebrać negatywnie, jako zamykanie się forum na nich, pozwoliłem sobie ją właśnie wykorzystać w mojej wypowiedzi by zaprzeczyć powstawaniu jakiegoś ekskluzywnego forum, czy też „...grupy w grupie, czy podforum w forum...”.
Co do zwieraczy, to nie wiem jakie Ty miałeś/masz na myśli, bo ja te z górnego odcinka przewodu pokarmowego, czyli gardła. :dziwak

maik76
Wiem natomiast jakie Ty miałeś na myśli pisząc o „zaciśniętych pośladach”. Oj świntuszku... :p
Odpowiedziałem Ci po „zwierzęcemu” na Twoją zaczepkę (jeż vs. indyk). A teraz wypada mi dodać, że nie dość, że się rozindyczyłeś, to jeszcze zacietrzewiłeś. :p
 

maik76

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
90
Reakcje/Polubienia
0
Dobra ,dobra antbil007 nie myśl tyle bo myśliwym zostaniesz :dziwak
Ok. Pokój między chrześcijany :hippie .
A tak poważnie to proponuję zamknąć temat bo chyba zostało tu już wszystko powiedziane i napisane i nie ma co podnosić niepotrzebnie temperatury dyskusji.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Roma napisał:
Czy taki użytkownik jak ja ma szanse???

Myślę że tak , każdy może zgłosić swoją kandydaturę :)
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Tadek59 napisał:
Roma napisał:
Czy taki użytkownik jak ja ma szanse???

Myślę że tak , każdy może zgłosić swoją kandydaturę :)

Lepiej wygląda jak ktoś zgłasza czyjąś kandydaturę. :gracz
Ja tam nie mam odwagi zgłosić swojej. :zawsty
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
W tych zgłoszeniach nie chodzi o ilość postów, a ich jakość.jak ktoś ma 50 czy 100 w przywitaj się czy konkursach (typu: chcę wygrać) to niech sobie daruje.Mogą to być oczywiście także posty w dziale z promocjami czy konkursami ale muszą to być posty z informacją o promocji, pomocy gdy ktoś miał problem czy info o konkursie.

Ja nie głosuję na nikogo, robią to fąfle i moderatorzy, kogo miałem dodać to dodałem reszta oczekuje na głosowanie.
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
OXYGEN THIEF napisał:
W tych zgłoszeniach nie chodzi o ilość postów, a ich jakość.jak ktoś ma 50 czy 100 w przywitaj się czy konkursach (typu: chcę wygrać) to niech sobie daruje.
Dokładnie tak jak OXY napisał. Nie chodzi o staż na forum,pochwały, ilość postów jak również o subiektywne nastawienie do danego usera. Zapewniam Was że głosy oddane przez Fąfli na kandydatów są naprawdę bardzo różne i są to nasze subiektywne opinie.Uważam że pogląd że chcemy stworzyć elitarną grupę są niesprawiedliwe. Nie robimy tego po to żeby "my" mieliśmy lepiej ale po to żeby user który współtworzy to forum był doceniony za swój trud co pozwoli na uczestnictwo w konkursach. Osobiście zagłosowałbym na osobę która ma 10 postów ale są to posty wartościowe,które wzbogacają forum ,do których sami dajemy linki bo poruszany temat został dobrze opisany albo taka osoba jest bardzo pomocna w rozwiązaniu problemów (np. z softem albo hardware) albo chcę się z nami podzielić najnowszymi promocjami lub organizuje konkursy. Forum jest cały czas otwarte dla wszystkich którzy się zarejestrują ,zmienione będą tylko zasady uczestnictwa w konkursach i myślę że tak zostanie.
 
A

Anonymous

Ktoś mi wrzucił na prywatnego maila. Wklejam.
Jak mawiał klasyk „nie chcem, ale muszem” zabrać głos w niniejszym wątku. Mamy do czynienia może nie z wojną, ale małą rebelią. Obie strony ostrzelały się i okopały. Co jest przyczyną tej walki? Złośliwi powiedzą, że gdy nie wiadomo o co chodzi, to w naszym przypadku chodzi o programy z licencjami lifetime. Dodadzą też, że główna linia sporu przebiega dokładnie w tym miejscu. Trudno mi się z nimi zgodzić, ale nie chciałbym wchodzić w jakieś spory personalne, ponieważ nie wniosą one nic nowego.

Pragnę zwrócić uwagę, że elitarność była, jest i będzie. Tego nie zmienimy. Człowiek pierwotny z jaskini i współczesny z apartamentowca ma dokładnie taki sam instynkt, „instynkt killera i łowcy”... wobec otaczających go dóbr. Wszyscy patrzą tylko w jedną stronę www ... konkursy.pl. Każdy powinien zadać sobie proste pytanie. Czy chciałbym nagradzać osoby w szkole, na studiach i w pracy, które ściągają podczas matury, egzaminów, dokonują plagiatów prac magisterskich, czy też leżą do góry brzuchem w miejscu zatrudnienia?

Niefortunnie się stało, że cała sprawa zaczęła się od zmiany regulaminu konkursów i dotyczyła tylko tego obszaru. Nie objęła ona wszystkich problemów, które pojawiły się dopiero w trakcie dyskusji. Myślę, że gdyby „reforma” była bardziej kompleksowa, byśmy uniknęli wielu nieporozumień. To nie jest zarzut wobec OXYGEN THIEF . Ma absolutną rację jako szef i administrator, a także jako człowiek, któremu nie są obojętne podstawowe zasady funkcjonowania zdrowej społeczności. Każdy z nas widział, nawet ja z krótkim stażem, że nie wszystko jest w porządku. Zmiany są jak najbardziej wskazane, żeby nie powiedzieć wręcz konieczne. Trzeba dopracować tylko szczegóły.

Dużo osób na Forum wykonuje iście benedyktyńską pracę. Dwoją się i troją. Czuję się przy nich jak „mały pikuś”. Mój wkład w społeczność PZD jest znikomy. Nawet
OXYGEN THIEF
z lornetką Carl Zeiss Jena nie byłby w stanie dostrzec mojej małej cegiełki, gdyż ja też jej nie widzę i to z bliska. Gdybym miał się ścigać z Olą tylko w ilości postów, nie wspomnę o jakości, czułbym się jak uczestnik regat Sydney-Hobart. Ola dopłynęłaby do mety, a ja dopiero stawiałbym stępkę jachtu. Taka jest różnica. Olu, pełen SZACUN. CHAPEAU BAS. :england

Regulamin się zmienił. Koniec kropka. Rozpisałem się, ale głównym powodem zabrania głosu jest sprawa następująca. Stawiam wniosek, co tam, żądam egzekwowania nowego prawa. Jeśli powiedziało się A, trzeba powiedzieć B. Nie chciałbym, aby nowe zmieniło się w stare. Dewiza brzmi: „dzisiaj jestem zasłużony, jutro będę wywalony”. :fakolec Proponuję, żeby co pewien czas, np. co dwa miesiące, dokonywać lustracji zasłużonych. :lanie Może wtedy przeciwnicy zmian zrozumieją, że może warto znaleźć swoją niszę na Forum i w miarę swoich możliwości udzielać się na nim. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma różne obowiązki i nie zawsze ma czas, aby rozwijać PZD. Chodzi mi tylko o zasadę. Nie będę protestował w przypadku mojej degradacji, o ile będzie to zgodne z nowym regulaminem. :k...... Takie są zasady i basta.

Myślałem, że to ja... no ale przecież tego nie napisałem. Co do Oli: :yes master :yes master :yes master Jak dorwę tego dowcipnisia to mu..., chociaż zdolna bestia. Niech się przyzna, wybaczę.
A tak w ogóle, czy Ktoś zamierza zamknąć temat. Ręka mnie boli od ubijania... klawiatury. Hello, nie spać.

Pozdrawiam
:hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
Obstawiam że to Manila, nad jego dodaniem myślałem i nadal myślę bo bzdetów nie wypisuje.Co do Sprawdzania to owszem będę z resztą i już nawet wiem kto odpadnie w pierwszym biegu (ci co zostali dodani na próbę)
 
A

Anonymous

Fakt, Manila ma krótki staż i ta ilość postów. Chłopak lubi pisać. Ma ładnego avatara. Swawolnik.
Dobranoc Wszystkim. :francuz
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Ha ha ha... uśmiałem się do łez. Panowie, to nie ja uprawiałem rzeczoną, radosną twórczość na privku. Serio! :klawik.
 
Do góry