Strony z E-bookami - Przykłady zamieszczania

A

Anonymous

Witajcie w tej sekcji będziemy zamieszczać różnie strony, darmowe e-booki.
Proszę zamieszczać owe strony etc. w tematach. By jak to OXYGEN THIEF, zaznaczył
tylko zakładajcie tam tematy jak już pisałem a nie piszcie w jednym bo tak łatwiej będzie jakiemuś ozyrysowi znaleźć coś czego szuka
A poniżej zamieszczam wam przykłady zamieszczania linków. Skorzystałem z linków użytkownika giveawayday

Przykład pierwszy - obowiązkowy:

Bookboon Online Textbooks for Free

Bookboon's free online textbooks for students are focused and to the point. They are all written by highly respected professors from top universities in the world and cover topics such as economics, statistics, IT, engineering and natural science.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przykład drugi - alternatywa w przypadku dużej ilości linków:
Również jeśli ktoś będzie posiadał dość dużą ilość stron z E-book to prosiłbym o wklejanie (według Przykładu) takowych stron na portal :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oto przykłady :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

albo


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Bardzo was proszę o przestrzeganie przykładu pierwszego. Drugi przykład jest alternatywą w przypadku dużej ilości linków.
 
A

Anonymous

Ja mam jedno pytanie, na początku jest napisane, że każdą stronę mamy zamieszczać jako osoby temat (post ma wyglądać jak przykład pierwszy), aby łatwiej było coś znaleźć tak?

A dalej czytamy, że:

Przykład drugi - alternatywa w przypadku dużej ilości linków:
Również jeśli ktoś będzie posiadał dość dużą ilość stron z E-book to prosiłbym o wklejanie (według Przykładu) takowych stron na portal :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oto przykłady :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

albo


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Bardzo was proszę o przestrzeganie przykładu pierwszego. Drugi przykład jest alternatywą w przypadku dużej ilości linków.

Skoro każda strona ma być jako osoby temat to gdzie zamieszczać link do strony typu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
w przypadku jeżeli dodajemy dużo adresów do stron z ebookami?

Moim zdaniem ten przykład drugi jest w takiej sytuacji zbędny
 
A

Anonymous

Ja tylko zasugerowałem i podesłałem przykład. Ale jestem otwarty na sugestie. Więc piszcie śmiało w tym temacie. A później po zakończeniu uzgodnień wyczyścimy ten temat i będzie tylko ten pierwszy wpis jaki napisałem. :)
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Ola napisał:
Ja mam jedno pytanie, na początku jest napisane, że każdą stronę mamy zamieszczać jako osoby temat (post ma wyglądać jak przykład pierwszy), aby łatwiej było coś znaleźć tak?

A dalej czytamy, że:

Przykład drugi - alternatywa w przypadku dużej ilości linków:
Również jeśli ktoś będzie posiadał dość dużą ilość stron z E-book to prosiłbym o wklejanie (według Przykładu) takowych stron na portal :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oto przykłady :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

albo


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Bardzo was proszę o przestrzeganie przykładu pierwszego. Drugi przykład jest alternatywą w przypadku dużej ilości linków.

Skoro każda strona ma być jako osoby temat to gdzie zamieszczać link do strony typu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
w przypadku jeżeli dodajemy dużo adresów do stron z ebookami?

Moim zdaniem ten przykład drugi jest w takiej sytuacji zbędny

Dawno ,dawno temu był film z udziałem Himilsbacha i Maklakiewicza/niektórzy pewnie pamietają/
cytaty z filmu:
Inżynier: No, jest wiele możliwości.
Marta: Jakich?
Dziewczyna pracująca na poczcie: Jakich?
Inżynier: Bardzo wiele. Różnych.
Tak ,że najwaznejsze jest to jesteśmy w ,,czystym,,temacie ,a techniczne to się z czasem wyprostuje :hippie
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Wiesz waldemar1965
Jak coś się urodzi to zawsze ktoś przyjdzie i powie : - .. no ślicne ale czemu ma krzywy nos?
Sam fakt ,że możemy postować w tym temacie wymagał trochę gimnastyki tzn. determinacj Neo i przychylności SZEFA w tym miejcscu :dziękuję :dziękuję :dziękuję
Dlatego napisałem,że technicznie się ułoży.Ponieważ jest to świeża sprawa ,nic nie stoi na przeszkodzie ,by
zainteresowani mogli się wypowiedzieć,jak sobie to wyobrażają.
Tak ,że zapraszamy do e-dyskusji .
Założenie generalne było takie ,żeby nie przedzierać przez x postów by wyłapać interesujące strony :ok
:england
 
A

Anonymous

W sumie również zastanawiałem się nad wstawianiem Tagów do tematu.
 
A

Anonymous

waldemar1965 napisał:
Nie przepadam za e-wydaniami, wolę trzymać w rękach coś, co szeleści, przywołuje wspomnienia....
Swój człowiek. Witam w klubie. :piwko Próbowali mnie zachęcić do ebooków, ale chyba się nie zmienię, wolę „analogowe książki”.

Wracam do meritum sprawy. Moje przemyślenia odnośnie e-dyskusji przedstawię w sposób skrótowy, ograniczając się do poniższych punktów. Nie mam siły tego rozwijać.

UWAGI OGÓLNE

01. Nie twórzmy czegoś na wzór prawdziwej biblioteki - polegniemy od nadmiaru szczegółów. Powstanie forum w forum.
02. Nie dzielmy książek na polskie i obcojęzyczne.
03. Stwórzmy kilka uniwersalnych działów.
04. Pamiętajmy, że niezależnie od podziału, strony będą zawsze „puchnąć” od linków - nie przeskoczymy tego.
05. Dążenie do ideału spowoduje biurokratyczny rozrost podstron - nieustanne dzielenie bez końca.


UWAGI SZCZEGÓŁOWE - przykładowy podział:

I Dział Ogólny, czyli Czytelnia - umieszczane byłyby tam linki do wyszukiwarek ebooków i stron zawierających pozycje z różnych dziedzin, taki misz-masz w jednym miejscu.
II Dział Informatyczny - Internet - Nowe Technologie - ze względu na charakter Forum PZD można go uczynić flagowym (wiem, będą kontrowersje) i jako jedyny byłby dzielony na kilka podstron.
III Technika - od architektury, poprzez transport, ekonomię, medycynę, elektronikę, a skończywszy na fotografii. To jest tylko przykład.
IV Beletrystyka - (Literatura Piękna - Reportaże - Klasyka - Kryminały i Sensacja - Fantastyka i Fantasy - Komiksy)
V Edukacja - (Nauczanie - Podręczniki - Techniki Zapamiętywania - Języki Obce - Pedagogika)
VI Historia - (Historia Polski - Historia Powszechna - Wojskowość - Biografie - Pamiętniki)
VII Książki dla Dzieci - (Bajki - Baśnie - Wiersze - Powieści Przygodowe) - można ten dział wstawić w jeden z powyższych.

Powyższy przykład jest tylko propozycją, która pokazuje jak szybko może dojść do „rozgałęzienia” tematu.

Pozdrawiam
:england
 
A

Anonymous

giveawayday napisał:
waldemar1965 napisał:
Nie przepadam za e-wydaniami, wolę trzymać w rękach coś, co szeleści, przywołuje wspomnienia....
Swój człowiek. Witam w klubie. :piwko Próbowali mnie zachęcić do ebooków, ale chyba się nie zmienię, wolę „analogowe książki”.

Wracam do meritum sprawy. Moje przemyślenia odnośnie e-dyskusji przedstawię w sposób skrótowy, ograniczając się do poniższych punktów. Nie mam siły tego rozwijać.

UWAGI OGÓLNE

01. Nie twórzmy czegoś na wzór prawdziwej biblioteki - polegniemy od nadmiaru szczegółów. Powstanie forum w forum.
02. Nie dzielmy książek na polskie i obcojęzyczne.
03. Stwórzmy kilka uniwersalnych działów.
04. Pamiętajmy, że niezależnie od podziału, strony będą zawsze „puchnąć” od linków - nie przeskoczymy tego.
05. Dążenie do ideału spowoduje biurokratyczny rozrost podstron - nieustanne dzielenie bez końca.


UWAGI SZCZEGÓŁOWE - przykładowy podział:

I Dział Ogólny, czyli Czytelnia - umieszczane byłyby tam linki do wyszukiwarek ebooków i stron zawierających pozycje z różnych dziedzin, taki misz-masz w jednym miejscu.
II Dział Informatyczny - Internet - Nowe Technologie - ze względu na charakter Forum PZD można go uczynić flagowym (wiem, będą kontrowersje) i jako jedyny byłby dzielony na kilka podstron.
III Technika - od architektury, poprzez transport, ekonomię, medycynę, elektronikę, a skończywszy na fotografii. To jest tylko przykład.
IV Beletrystyka - (Literatura Piękna - Reportaże - Klasyka - Kryminały i Sensacja - Fantastyka i Fantasy - Komiksy)
V Edukacja - (Nauczanie - Podręczniki - Techniki Zapamiętywania - Języki Obce - Pedagogika)
VI Historia - (Historia Polski - Historia Powszechna - Wojskowość - Biografie - Pamiętniki)
VII Książki dla Dzieci - (Bajki - Baśnie - Wiersze - Powieści Przygodowe) - można ten dział wstawić w jeden z powyższych.

Powyższy przykład jest tylko propozycją, która pokazuje jak szybko może dojść do „rozgałęzienia” tematu.

Pozdrawiam
:england

I to jest ciekawy wątek do omówienia. :) Mi by takie coś pasowało. :)

P.S
A co do E-czytnika, to jestem jak najbardziej na tak. Ale odrzucić zwykłe książki z kartkami nie mam zamiaru. :)
 
A

Anonymous

Neo napisał:
A co do E-czytnika, to jestem jak najbardziej na tak. Ale odrzucić zwykłe książki z kartkami nie mam zamiaru. :)
Nie jestem przeciwnikiem ebooków. :ok Niejednokrotnie korzystałem z takiej formy czytelnictwa, ponieważ nie było innej możliwości dotarcia do wersji papierowej. Dużo jest pozycji, których zdobycie jest albo trudne, albo niemożliwe. Jeśli mam wybór, korzystam z tego, co jest mi przyjazne. Natura ciągnie wilka do lasu. :dziwak

Pozdrawiam
:hi
 
Do góry