Zasłużeni - Nowa grupa

A

Anonymous

Chciałbym się zgłosić nie liczę na to że się dostane. Mam nadzieję że moje podanie zostanie wzięte poważnie pod uwagę i będzie pozytywnie rozpatrzone.
 

filipex3

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
0
Również się zgłaszam, chociaż nie czuję się jakoś specjalnie zasłużony. :)
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
In short, they're talking about the group of members who can take part in including giveaways, contest and so on. In this thread members can apply for joining this group :) Ola has just indicated who is in it. You don't have to do that for you are in greater one ;)

Regards,
Artur
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Posłużę się cytatem: "po zapoznaniu się z nowymi zasadami udziału w konkursach, zgłaszam swoją kandydaturę" :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
1qaz napisał:
Posłużę się cytatem: "po zapoznaniu się z nowymi zasadami udziału w konkursach, zgłaszam swoją kandydaturę" :)
dodany :yhy
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
swiadom wlasnych niedoskonalosci zglaszam swoja kandydature przynaleznosci do zaluzonych, niemaly staz sprawia, ze czuje sie silnie zwiazany z tym forum i zyciem na nim oraz organizowanymi konkursami. Mowiac szczerze nie znam lepszego forum gdzie panuje tak niezobowiazujaca atmosfera i ciekawi pomocni ludzie :)
 
A

Anonymous

Również chciałbym przystąpić do grupy zasłużeni."Pijawką" raczej nie jestem, a co do konkursów brałem udział we dwóch.Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie :).Pożyjemy zobaczymy :yhy.
 
A

Anonymous

Wacław, Ty tak nabijasz te posty, że nie wiesz już czasami gdzie się wypowiadałeś, a gdzie nie :lanie. Zgłaszałeś się w tym temacie już w dniu 22 Mar 2013 23:40, skoro do tej pory nie dostałeś rangi "zasłużony" to oznacza to, że Twoja prośba niestety nie została rozpatrzona pozytywnie

Pozdrawiam Cię
 
A

Anonymous

Raz spróbowałem i się nie dostałem więc próbuję drugi..
 
A

Anonymous

Chciałbym serdecznie przeprosić i podziękować.
Myślałem że ten zasłużony jest przyznawany z automatu, od ilości postów.
Dopiero dziś zauważyłem ten wątek.
 

Char

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Maj 2011
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Proszę o rozważenie przyjęcia mnie do tej zacnej grupy użytkowników PZD.
 
Do góry