Konkurs ! / Giveaway ! - NoVirusThanks EXE Radar Pro

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa

Dzięki uprzejmości Pana Andreasa - twórcy NoVirusThanks EXE Radar Pro
mamy do rozdania 5 licencji (lifetime) na ten rewelacyjny program.


Do zapoznania się z opisem zapraszam tutaj.

Zasady konkursu:
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać NoVirusThanks EXE Radar Pro.
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.W konkursie mogą brać udział Administratorzy, Moderatorzy, VIP oraz Zasłużeni.
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 28.04.2013.

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win NoVirusThanks EXE Radar Pro.
2. Comment in Polish or English.
3. The competition is open to Administrators, Moderators, VIP and Meritorious
4. Completion of the contest will be held on 28.04.2013.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Zwycięzców wyłoni portal random.org
Winners will be drawn by random.org portal

Życzę powodzenia!
I wish you good luck!
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
Chciałbym wygrać program NoVirusThanks EXE Radar Pro, gdyż brakuje mi porządnego programu mogącego w razie potrzeby blokować uruchamiane pliki .exe, co według mojego doświadczenia skutecznie chroni system. Niestety, jak dotąd jest bardzo niewiele rozwiązań pozwalających pracować bez dodatkowych ograniczeń utrudniających życie (czym na pewno jest taki moduł w Windows 7 - Kontrola rodzicielska), a jednocześnie realizować tego typu blokadę. Stąd, bardzo chętnie stałbym się właścicielem licencji na powyższy program.

Bardzo interesujący konkurs, :dziękuję dla autora!
 
A

Anonymous

Krótko i na temat : nie miałem jeszcze przyjemności obcowania z tym zacnym softem a ponieważ od dawna zrezygnowałem z używania AV a NVTERP zbiera świetne recenzje dlatego program ten byłby dla mnie idealnym rozwiązaniem do ochrony maszynki.
Dziękuję :ok !
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Od dawna mam wielką ochotę na ten program, z relacji znajomych oraz z tetstów wynika że jest to rewelacyjne zabezpieczenie komputera przed wszlkiego rodzaju cholerstwem jakie może się przypałętać do naszego kompa.
Z racji tego że na kompie mam bardzo dużo ważnych dokumentów mógłbym spokojnie zająć się pracą mając jako zabezpieczenie NoVirusThanks EXE Radar Pro.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Dzięki za konkurs na fajny i potrzebny soft . Program ciekawy i troszkę mniej popularny ale wyróżnia się na tle innych tego typu programów , jest to rodzaj specjalnej tarczy , która chroni przed szkodliwymi procesami w nowoczesny i skuteczny sposób . Dawno nic nie wygrałem a zatem trzeba dać szansę szczęściu a może :dziwak
 
A

Anonymous

Dobry ,lekki oraz skuteczny sofcik, dla tego marzy mi się wygrana w konkursie :wariat
wielkie dzięki za konkurs i szanse na lice :piwko
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Jako, że kombinuję z przejściem z pakietu IS na coś innego, więc byłby to fajny element do zbudowania sensownego zestawu do ochrony kompa.
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Zabezpieczenie stosunkowo mało popularne u nas ale z dobrymi recenzjami na obcojęzycznych forach. Lekkie bez sygnatur w sam raz na mojego kompa. Przy 5 licencjach jest szansa, że uda się wylosować i sprawdzić jak się sprawuje.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Program lekki i skuteczny na dodatek zbiera bardzo dobre recenzje. Sofcik stanowiłby doskonałą dodatkową ochronę dla mojego kompa. Dzięki Artur za konkurs.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Również i ja spróbuję szczęścia w tym konkursie. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym programie. artoor należą Ci sie podziękowania za świetną recenzję i organizację konkursu.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Dobrego nigdy za wiele.Opinie o tym programie są pozytywne.Porównywalny z AppGuardem.
Jak się nie używa pakietów IS to trzeba budować swoje zestawy.Dlatego chcę wziąć udział w konkursie.
A nóż widelec
Dzięki za konkurs :hippie artoor
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Program godny uwagi.Sledzi pliki exe i to jego dobra strona,więc przydałby się w kolekcji moich programów.
 
A

Anonymous

Bardzo prosty, niestwarzający problemów, a zarazem skuteczny program. Dodajemy co tam nam pasuje do WhiteList, przestawiamy na Lockdown i można się bawić :wariat Lickę chcę wygrać bo program bardzo podobny w działaniu do AG. A AG coś ostatnio zatrzymał się w rozwoju, natomiast Radar Pro ładnie się rozwija. I jeśli zajdzie taka potrzeba zmienię AG na ERP :hippie
Dzięki za konkurs :yes master
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Witam,

Drogą wstępu dzięki za konkurs. Chciałbym wygrać licencję na ten program, ponieważ widać nowoczesne podejście do ochrony , a nie typowe bazowanie na sygnaturach jak to w większości jest . Od dawna nie używam żadnego antywirusa , pakietu IS. Ten program idealnie by się wkomponował w mój zestaw. Pozdrawiam :ok
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Na wstępie chciałbym podziękować za zorganizowanie konkursu. Dlaczego biorę udział ? Po pierwsze żeby była większa konkurencja :wariat . A tak na poważnie ostatnimi czasami nie używałem żadnego antywirusa . Pora to zmienić a z tego co widzę NoVirusThanks EXE Radar Pro zbiera same pochlebne recenzje i by był doskonałym uzupełnieniem ochrony mojego lapka . Proszę mnie liczyć w konkursie o tak zacny soft :ok
 
Do góry