Konkurs ! / Giveaway ! - Binisoft Windows Firewall Control

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa

Dzięki uprzejmości Alexandru Dicu - twórcy Windows Firewall Control,
mamy do rozdania 5 licencje (*) na ten rewelacyjny program.


Windows Firewall Control to bezpłatna aplikacja która bardzo upraszcza sterowanie zaporą sieciową (Firewall) wbudowaną w systemy Windows Vista i Windows 7 i 8, program zapewnia szybki dostęp (wystarczy kliknąć na ikonkę w zasobniku systemowym) do najczęściej używanych opcji zapory sieciowej wbudowanej w system Windows oraz kontroluje jej pracę. Dodatkowo wprowadza kilka nowych funkcji zwiększających bezpieczeństwo naszego komputera, za pomocą kilku kliknięć możemy ustawiać blokowanie i zezwalanie programom na dostęp sieci, tworzyć reguły, skonfigurować ustawienia przeglądarki, zaawansowane ustawienia zapory systemowej czy dostęp do zdalnego pulpitu.

Zasady konkursu:
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Windows Firewall Control.
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum.
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 09.06.2013.

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Windows Firewall Control.
2. Comment in Polish or English.
3. The competition is open to all registered users.
4. Completion of the contest will be held on 09.06.2013.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Zwycięzców wyłoni portal random.org
Winners will be drawn by random.org portal

* Uwaga! Zwycięzcy otrzymają jedynie jednorazowy kod aktywacyjny, a nie konto, dzięki któremu można generować licencję po formatowaniu systemu operacyjnego lub zmienia komputera. Zatem po ogłoszeniu wyników, każdy zwycięzca w celu uzyskaniu licencji będzie musiał wysłać do mnie ID wygenerowane za pomocą darmowej wersji WFC aby otrzymać swój unikatowy numer aktywacyjny.

Życzę powodzenia!
I wish you good luck!
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Binisoft Windows Firewall Contr

Dzięki za zorganizowanie konkursu.
Testuję programy wszelakiej maści. Najbardziej pożądaną dla mnie funkcją Windows Firewall Control jest możliwość ustawiania blokowania i zezwalania programom na dostęp do sieci, jako że nie mam specjalnie zainstalowanego żadnego programu antywirusowego tudzież firewalla.
Program znakomicie ułatwiłby mi pracę. Mogę mieć tylko nadzieję, że uda mi się wygrać.
Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Binisoft Windows Firewall Contr

Chętnie wygrałbym ów program bo mam już dosyć zasobożernych ścianek, które mulą kompa i neta, pozdrawiam i dziękuję za konkurs :ok :england
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Binisoft Windows Firewall Contr

Również zgłaszam się do konkursu. Program na różnych forach i stronach internetowych zbiera bardzo dobre recenzje i opinię. Warto mieć dodatkowe zabezpieczenie w postaci ogniomurka. Pozdrawiam i dziękuję Arturowi za kolejny konkurs. Oby tak dalej.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Binisoft Windows Firewall Contr

W związku z niedużym zainteresowaniem konkursem, nie trudno zauważyć, że zwycięzcami są wszyscy użytkownicy powyżej tego wpisu. Proszę zatem o postępowaniu zgodnie z instrukcją mojego pierwszego posta :) Gdyby dodatkowe dwie osoby oprócz użytkowników antbil007, fiodor99 oraz HrabiaDracula miały życzenie otrzymać licencję na Windows Firewall Control proszę o PM.

Gratuluję zwycięzcom :)
 
Do góry