Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional!

A

Anonymous

Dzięki uprzejmości Jarka (Neo) mam dla Was 10 licencji na program Hard Disk Sentinel Professional

Hard Disk Sentinel jest programem do analizy dysku twardego. Aplikacja pozwala na wyświetlenie szczegółowych danych dotyczących zarówno dysku HDD jak i SSD. Program odczytuje również informacje z zewnętrznych dysków twardych podłączonych poprzez złącze USB lub SATA

Recenzję programu możecie przeczytać tutaj:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu:
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Hard Disk Sentinel Professional!
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.W konkursie mogą brać udział Administratorzy, Moderatorzy, VIP oraz zasłużeni
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 03.07.2013

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Hard Disk Sentinel Professional!
2. Comment in Polish or English.
3. The competition is open to administrators, moderators, VIP and meritorious
4. Completion of the contest will be held on 03.07.2013

Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random //
The person who receives a license, will be drawn by random portal.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców



Jarku, jeszcze raz dziękuję Ci za licencję
 
A

Anonymous

Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Myślę że dawanie aż tylu licek na raz nie ma sensu, bo pewnie nie będzie chętnych nawet na połowę. A co za tym idzie pomysł z zasłużonymi trzeba wywalić do kosza i wrócić do organizowania konkursów dla wszystkich. Bo kto będzie dawał licki dla nikogo ??
Grzesiek już nie organizuje konkursów, Artoor pyka na tweakbytes a tu pewnie też przestanie bo niby po co jak nie ma chętnych...
 
A

Anonymous

Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

To żeby nie było tak pusto-zgłaszam swój akces do konkursu :papież
Używam od dawna Hard Disk Sentinel i uważam,że to najlepszy sofcik do monitorowania dysków-dokładny,przejrzysty z przyjaznym GUI.
BTW.
Artoor pyka na tweakbytes
Factico :eek: Artoor macha tam licki jak szalony...nawet nie wiedziałem,że jest takie forum :scratch Artooro-ładnie to tak dbać o obcych a zapominać o swoich Ziomkach ??
Apeluję do Twojego patriotyzmu !
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Hornet, wierz mi, staram się jak mogę, ale jak wysyłam prośbę do różnych developerów z prywatnego maila, to albo nikt nie odpowiada, albo odpowiedź jest odmowna. Tym bardziej jeśli większość konkursów już na pzd miały całkiem niedawno miejsce - wtedy generalnie żadnych szans nie ma. Ale widzę, i bardzo mnie cieszy fakt, że wiele osób z pzd (ogólnie z Polski) bierze udział w konkursach na tweakbytes... co więcej - ostatnio trzy z pięciu osób które wygrały TheBat!'a były właśnie z naszej Ojczyzny :)

Olu, przepraszam za off-topic i dziękuje za konkurs. Dawno nic tu nie mieliśmy.

A i do wiadomości wszystkich użytkowników - nie spocząłem na laurach - wciąż wysyłam zapytania również dla pzd, ale jak wyżej wspomniałem trudniej, znacznie trudniej pozyskać coś przydatnego :(

Hornet napisał:
Artoor pyka na tweakbytes
Factico :eek: Artoor macha tam licki jak szalony...nawet nie wiedziałem,że jest takie forum :scratch Artooro-ładnie to tak dbać o obcych a zapominać o swoich Ziomkach ??
Apeluję do Twojego patriotyzmu !
 
A

Anonymous

Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

artoor napisał:
Hornet, wierz mi, staram się jak mogę, ale jak wysyłam prośbę do różnych developerów z prywatnego maila, to albo nikt nie odpowiada, albo odpowiedź jest odmowna.
W takim razie Artooro-zwracam honor :yes master :hippie
 
A

Anonymous

Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

marsellus napisał:
Myślę że dawanie aż tylu licek na raz nie ma sensu, bo pewnie nie będzie chętnych nawet na połowę.

Pewnie masz rację marsellus, że nie będzie za wielu chętnych, ale to nic, w takim razie licencje będą czekać i jeszcze kiedyś pojawi się konkurs :)

marsellus napisał:
A co za tym idzie pomysł z zasłużonymi trzeba wywalić do kosza i wrócić do organizowania konkursów dla wszystkich.

Ja myślę, że z tak radykalnymi krokami warto jeszcze zaczekać, może się coś zmieni na forum. Ostatnio w ogóle jest jakaś cisza, osobiście myślę, że jest to spowodowane okresem przedwakacyjnym, osobiście myślę, że już w połowie sierpnia wszystko będzie wracać powoli do normy

Hornet napisał:
To żeby nie było tak pusto-zgłaszam swój akces do konkursu :papież
Używam od dawna Hard Disk Sentinel i uważam,że to najlepszy sofcik do monitorowania dysków-dokładny,przejrzysty z przyjaznym GUI.

I brawo, czyli jedno zgłoszenie już mamy :ok
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Niezbyt fortunnie w czasie się to rozłożyło
do tej pory można otrzymać ten soft/ Hard Disk Sentinel Professional 4.20/ rejestrując się na: linki są forum PZD i innych forach
dla czytelników Komputer Świata
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Zgłaszam się do konkursu po świetny program do dogłębnej analizy dysku twardego.
W promocji jaka niedawno była, nie dostałam licencji tylko plik .key. Wolałabym licencję.
Dzięki Olu za konkurs, a Neo za licki! :yes master
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

tofana napisał:
dostałam licencji tylko plik .key. Wolałabym licencję.
Licencja to słowo wieloznaczne z wygranego konkursu też możesz dostać ,tylko sam kod :hippie
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Zgłaszam swój akces, bo lubię dobre programy i po polsku.
Mam starszą wersję, chętnie więc wymienię na nowszy model...

Dzięki Olu, dzięki Jarku za konkurs.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

I ja zgłaszam się do konkursu po program do kontroli dysku w komputerze , który jest w dodatkowo w naszym ojczystym języku
dziękuję za konkurs
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Dzięki za konkurs drogą wstępu :ok Chciałbym wygrać licencje na ten program, ponieważ posiadanie takiego programu diagnostycznego w komputerze to standard , jest potrzebny :) Program posiada wiele zalet które się przydają: monitorowanie stanu naszego dysku twardego , jego parametry oraz temperaturę . Powodzenia dla reszty :ok Pozdrawiam.
 
A

Anonymous

Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Witajcie,
w związku z tym, że licencji jest 10, a do konkursu zgłosiło się 5 osób, to nie robię żadnego losowania (nie ma to najmniejszego sensu) tylko wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie dostaną licencję, także licencje otrzymują:

Hornet
tofana
antbil007
andyxa
Likwis


Gratulacje!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Dziękuję za konkurs i za "prawdziwą" licencję! :jezyk

Gratuluję pozostałym zwycięzcom! :hura
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Dziękuję za lickę
gratki dla pozostałych szczęśliwców
 
Do góry