Multikonta na Forum PZD

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Vonz-Dziękuję Bardzo za odpowiedź :francuz
Przepraszam,że nie wnoszę na Forum tyle co Ty wnosiłeś...postaram się wnosić więcej.
Nie trzaskać się z Bizonem i nie chodzić do magla.
Co do Mrożka to się mylisz...nigdy nie byłem jego fanboyem w przeciwieństwie do Ciebie :)
BTW.A w jakim kraju siedzisz ? Chyba jakimś spoza UE :scratch skoro Cię tak puszcza.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Podzielam zdanie Horneta - longinus=vonz. Mało spostrzegawczy jesteście jeśli tego nie zauważyliście.
Multikontom mówię stanowcze niet
Dziękuję, dobranoc.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
Hornet napisał:
Dlatego,jeżeli : Vonz to nie Longinus...nie ma najmniejszego problemu :
Publicznie go przeproszę i będę gorąco namawiał do powrotu na Forum,żebyśmy znowu mogli kulturalnie i merytorycznie dyskutować...
Vonz napisał:
W najbliższym czasie nie przewiduje powrotu na forum ani jako Królewna Śnieżka,ani Myszka Miki,czy inny longinus
Nie ma powodu nie wierzyć. Czy doczekamy się zatem obiecanych przeprosin?
 
A

Anonymous

antbil007 napisał:
Hornet napisał:
Dlatego,jeżeli : Vonz to nie Longinus...nie ma najmniejszego problemu :
Publicznie go przeproszę i będę gorąco namawiał do powrotu na Forum,żebyśmy znowu mogli kulturalnie i merytorycznie dyskutować...
Vonz napisał:
W najbliższym czasie nie przewiduje powrotu na forum ani jako Królewna Śnieżka,ani Myszka Miki,czy inny longinus
Nie ma powodu nie wierzyć. Czy doczekamy się zatem obiecanych przeprosin?
Dowcipny z Ciebie Chłopiec :szydera Jak jesteś taki łatwowierny,to nie otwieraj nikomu drzwi.Bo ja mu jakoś nie wierzę :papież .
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
@Hornet
Jakoś jak na razie to Ty mało jesteś przekonujący.
A propos, dzięki, że mnie odmłodziłeś :dziękuję

Elvis_JXL napisał:
Podzielam zdanie Horneta - longinus=vonz. Mało spostrzegawczy jesteście jeśli tego nie zauważyliście.
Możesz podać więcej szczegółów, czy tylko mrugasz okiem jak pierwowzór?
 
A

Anonymous

antbil007 napisał:
@Hornet
Jakoś jak na razie to Ty mało jesteś przekonujący.
A propos, dzięki, że mnie odmłodziłeś :dziękuję
Przykro mi,że i Ty się na mnie zawiodłeś :(.
A co do wieku to : podawać w profilu co i jak,żebym nie mylił emerytów z gimnazjalistami :dziwak
 
A

Anonymous

Elvis_JXL napisał:
Podzielam zdanie Horneta - longinus=vonz. Mało spostrzegawczy jesteście jeśli tego nie zauważyliście.
Multikontom mówię stanowcze niet
Dziękuję, dobranoc.
Elvis a kto Ci powiedział,ze nie zauważyli ?? Jak kogoś leją na ulicy i nikt nie reaguje...to nie dlatego,że nie widzą tylko dlatego,że tak jest wygodniej :) .
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
@Hornet
A co do wieku to : podawać w profilu co i jak,żebym nie mylił emerytów z gimnazjalistami
No więc właśnie. Jesteś gimnazjalistą? Bo nie dowidzę profilu! Wiek robi swoje :dziwak
Przykro mi,że i Ty się na mnie zawiodłeś
Nie zawiodłeś mnie. Wszystko pod kontrolą :dziwak
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Hornet napisał:
Elvis_JXL napisał:
Podzielam zdanie Horneta - longinus=vonz. Mało spostrzegawczy jesteście jeśli tego nie zauważyliście.
Multikontom mówię stanowcze niet
Dziękuję, dobranoc.
Elvis a kto Ci powiedział,ze nie zauważyli ?? Jak kogoś leją na ulicy i nikt nie reaguje...to nie dlatego,że nie widzą tylko dlatego,że tak jest wygodniej :) .
Też prawda :piwko
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
kto będzie chciał założyć multikonta to założy i tak, dlatego może niech osoba organizująca konkursy zrobi jakieś zasady sobie
typu sprawdzanie ilości postów i też ich jakości, sprawdzanie czy przystępujący tylko pisał w konkursach i takie tam.Wcześniej reguły zostały ustalone już.

Zamykam temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry