UWAGA - Nowe zasady uczestnictwa w konkursach

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ktoś mi wrzucił na prywatnego maila. Wklejam.
...Jak dorwę tego dowcipnisia to mu..., chociaż zdolna bestia. Niech się przyzna, wybaczę....
Przypomnij sobie komu z forum podawałeś mejla ( konkursy , wymiana licek itp ) ...potem zawęź grupę do osób z małą ilością postów i typuj ....
 
A

Anonymous

Manila napisał:
Ha ha ha... uśmiałem się do łez. Panowie, to nie ja uprawiałem rzeczoną, radosną twórczość na privku. Serio! :klawik.

Spoko, spoko, była to luźna wymiana poglądów z Adminem w nocy o północy. Nikogo nie oskarżam... :dziękuję dopóki nie złapię za rękę.:pala Dzisiaj też się z tego pośmiałem, zwłaszcza po przeczytaniu wszystkich postów. :dziwak Przyznaję, Anonymus ma łeb jak „Cube 3D i jaja jak dwulitrowe termosy u słonia”. :okk Takie są wilcze prawa każdego forum.

remool napisał:
Przypomnij sobie komu z forum podawałeś mejla ( konkursy , wymiana licek itp ) ...potem zawęź grupę do osób z małą ilością postów i typuj ....

Dzięki za radę. :dziękuję Pamiętam jeszcze starą zasadę KGB: „ufaj i sprawdzaj”. Dzisiaj krąg podejrzanych został rozszerzony o znajomych z reala. To jajcarze. Oni wiedzą, że ja jestem na tym forum, ale czy oni tu są, nie wiem. Lubią wkręcać. Zobaczymy, prędzej czy później powiedzą.

OXYGEN THIEF napisał:
... już nawet wiem kto odpadnie w pierwszym biegu (ci co zostali dodani na próbę

Dobre, dobre, od początku wiedziałeś, że mięso armatnie pójdzie na odstrzał. Biedacy nie wiedzą, że ich dni są policzone. :szydera O kurna chata!!! Dopiero teraz dotarło do mnie, że być może to ja jestem dodany na próbę. Niezbadane są wyroki Admina. Spadam i znikam z oczu.

Pozdrawiam Wkręcających i Wkręcanych
:england
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5484
Reakcje/Polubienia
3997
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:
Nowe ogólne zasady uczestnictwa w konkursach organizowanych przez forum Programy Za Darmo.
W związku z szerząca się ilością spamu i przypadkowych postów, co skutkuje tym, że nagrody wygrywane na łamach naszego forum trafiają do osób czysto przypadkowych i nie dających od siebie nic co by mogło pomóc i rozwijać nasze forum, postanowiliśmy diametralnie zmienić zasady dopuszczania użytkowników do działu z konkursami.
Ogólnie rzecz biorąc- jesteś forumowiczem, tworzysz forum, dajesz coś od siebie, udzielasz się konkretnie w tematach forum, jesteś pomocny- jesteś za to premiowany.
1. Powstanie grupa użytkowników i tylko uczestnictwo w tej grupie będzie premiowało możliwością brania udziału w konkursach.
2. Każdy kto uważa, że zasługuje aby do tej grupy należeć może zgłosić swoją kandydaturę (powstanie odpowiedni do tego temat).
3. Każda kandydatura będzie rozpatrywana poprzez ankietę w dziale dostępnym tylko dla Administratorów, Moderatorów i Fąfli.
4. Ranga przynależności do grupy konkursowej (nazwa robocza) będzie przyznawana bezterminowo ale co jakiś czas weryfikowana pod względem wkładu danego użytkownika w rozwój forum i na bieżąco uzupełniana o nowych zakwalifikowanych forumowiczów.
5. Nowe zasady zaczną obowiązywać po skompletowaniu (na ten moment) członków nowej grupy, ok. 50 osób.

Prosiłbym o odpowiedź, czy to są obowiązujące na dzień dzisiejszy zasady uczestnictwa w konkursach?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Tak jeśli chodzi o konkursy organizowane przez moją jakże szlachetną osobę :wariat :dziwak , natomiast nie mam prawa dyktować warunków innym osobom organizującym konkursy
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5484
Reakcje/Polubienia
3997
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:
Tak jeśli chodzi o konkursy organizowane przez moją jakże szlachetną osobę :wariat :dziwak , natomiast nie mam prawa dyktować warunków innym osobom organizującym konkursy
Czyż zatem Jego Szlachetność nie mogłaby zafundować jednolitych zasad, tak aby kontenci byli wszyscy użytkownicy Forum?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Prawdę rzekłszy skromność mojej szlachetności jest tak wielka że pomimo wielkich chęci nie odważę się na ów czyn.Organizujący sami decydują co i jak, może jak poczytają ten temat to zmienią zdanie.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5484
Reakcje/Polubienia
3997
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:
Prawdę rzekłszy skromność mojej szlachetności jest tak wielka że pomimo wielkich chęci nie odważę się na ów czyn.Organizujący sami decydują co i jak, może jak poczytają ten temat to zmienią zdanie.
OK. Zatem otwórzmy dialog w tej kwestii. Czy Jego Szlachetność poprzez moją uniżoną skromność nie mogłaby dokonać otwarcia tegoż jakże gorącego tematu?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
@antibill007 to nie tak, można coś zasugerować organizującym ale nie można im tego narzucić, do tego dochodzi jeszcze to co powie na to producent który daje licki.Nie raz się zdarzyło tu na forum że był jakiś "mądrala" który pisał do producenta jak nie wygrał że konkurs był ustawiony :szydera , albo że konkurs jest tylko dla wybranych.Na szczęście producenci olewają takie kombinowane intrygi.

Ja proponuję dogadać się z organizującymi, i zawrzeć jakiś kompromis.
 
A

Anonymous

Akurat konkursy to jest mały pikuś i zgadzam się z tym, że to organizujący powinni ustalać zasady uczestnictwa..Problem jest w multikontach. Bez sensu jest to, że w regulaminie jest ich zakaz, a okazuje się, że "Modzi" nie mają na to wpływu. Więc po co jest ten zapis w regulaminie jak nie ma możliwości/narzędzi by ten przepis egzekwować? Powstają puste przepisy jak w polskim prawie :dziwak
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
viper218 napisał:
Bez sensu jest to, że w regulaminie jest ich zakaz, a okazuje się, że "Modzi" nie mają na to wpływu. Więc po co jest ten zapis w regulaminie jak nie ma możliwości/narzędzi by ten przepis egzekwować? Powstają puste przepisy jak w polskim prawie :dziwak

No właśnie!. Zakaz jest po to, żeby się do niego stosować. Jednak wielu Polaków (tak, to takie polskie) ma to "o wiele niżej i z tyłu". Myślą: co tam prawo, to dobre dla jeleni. W tym jest problem. Nie z przepisami prawa, tylko z niechęcią do stosowania się do niego.
 
A

Anonymous

A myślicie że ktoś jest na tyle głupi żeby zakładać drugie konto z tego samego IP. Dzisiaj to nie problem mieć inne IP bez proxy i tym podobnych "wynalazków". A tylko przypuszczenia to za mało żeby zadziałać :jezyk
 
A

Anonymous

Wiesz, z tym, że to takie polskie bym się nie zgodził..Takie zachowania to jest polskość z importu, przywieziona dawno temu ze wschodu a teraz wyssana z mlekiem matek..Prawdziwa "polskość to nienormalność" jak mawia klasyk :ireful Ale to dyskusja nie na ten temat :) Jak nie ma możliwości zablokowania multikont i każdy może je zakładać to może lepiej wycofać/zmienić ten punkt regulaminu..
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
viper218 napisał:
Wiesz, z tym, że to takie polskie bym się nie zgodził..Takie zachowania to jest polskość z importu, przywieziona dawno temu ze wschodu a teraz wyssana z mlekiem matek..Prawdziwa "polskość to nienormalność" jak mawia klasyk :ireful Ale to dyskusja nie na ten temat :) .

Skąd pochodzi i dokąd zmierza to już inna sprawa. Jak mawiał Szwejk: Nie wolno, ale można. Coś w tym stylu. :p
 
Do góry