Zemana AntiLogger

pajky

Wygadany
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
44
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
Była sobie kiedyś promocja. Zaciągłem programik i było git do momentu kiedy przed dwoma dniami musiałem postawić system od nowa. Program z promocji już się nie aktywuje. Jakieś pomysły na odtworzenie licencji??? Mam obraz dysku jakby się dało wyciągnąc z rejestru lub z pliku tylko nie wiem skąd/gdzie.
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
chyba po zawodach masz bo aktualizacja jest raczej jednorazowa i dotyczy tylko tego dnia kiedy jest promocja.
 

pajky

Wygadany
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
44
Reakcje/Polubienia
0
dlatego zrobiłem obraz w razie takich sensacji, może gdzieś siedzi numerek w rejestrze albo w jakiejś bibliotece po aktywacji???
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
tego ci nie podpowiem bo sam nie wiem
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Pisałem już gdzieś kiedyś :p że zemana zapsuje dane aktywacji do pliku config.cfg.
przed formatem mogłeś skopiowac ten plik i po formacie zainstalować zemanę i przenieść stary plik do foldery zemnay


Jeśli ci to nie działa to zainstaluj sobie SpySheltera ,bo działa tak samo,jest Polski i support nie ma cie w d......... :D
Reagują bardzo szybko a nowe wersje wychodzą co kilka dni ,jest wersja free i płatna


jak masz obraz to ten plik jest w program files
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Sprawdziłem u siebie, i tak jak Oxygen pisze, numer licencji jest w pliku config.cfg w folderze AntiLogger.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Mi też padł system a wraz z nim licka na 3 latka. Mam jedynie zrzut rejestru zrobiony Registry First Aid zostawiony z myślą, że może się uda jakoś pokombinować i aktywować Zemanę. Pliczek config.cfg niestety przepadł na zawsze w otchłani :)
 
Do góry