!!KONKURS!!-SUPERAntiSpyware Pro-! ! GIVEAWAY ! ! -

Status
Zamknięty.

Spa

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Getting a license for this program is my dream.Count me in please.
 

leofelix

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Hi all
thank you for managing this giveaway.
I'd like to enter the draw since I believe SAS PRO real time protection is a must have. An antivirus, even the best, is not enough in my opinion.

Thank you;)
Good luck to all
 

Silvester

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
SUPERAntiSpyware ale niewielki wpływ na resouces komputera i ochronę dobra.
Naprawdę mam nadzieję, że mogę być jednym z laureatów, aby uzyskać pozwolenie.

(I use the google translate so hope it can express fine)

Thanks.
 

wab

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
0
Niezły program , miałem go kiedyś zainstalowanego.
 

sebar

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Genialny program, świetne uzupełnienie antywira.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Ciekawy program i na dodatek wielofunkcyjny :Szybkie i niestandardowe skanowanie dysków twardych, dysków wymiennych, pamięci i rejestru, opcja wykluczania plików ze skanowania!
Moduł ochrony w czasie rzeczywistym , co jest dużym atutem tego programu i ciekawa funkcja , której wiele programów tego typu nie posiada : przywracanie składników systemu Windows w szybkim czasie a także naprawa połączenia internetowego, pulpitu, edycji rejestru i menedżera zadań oraz instalator SUPERSetup , który daje możliwość instalacji w trybie awaryjnym lub normalnym / to prawdziwy kombajn wśród programów antispyware ! /

I co najważniejsze praca z systemami zarówno 32 jak i 64 Bitowymi !

Mam co prawda program / Emsisoft Anti-Malware ale jego licencja kiedyś mi się skończy / a to co jest ważne w tym konkursie to licencja dożywotnia na program SUPERAntiSpyware Pro.
Wow nie trzeba się martwić po roku co dalej i to jest duży atut !

Może i jestem pazerny ale jak można to powalczę i jak wygram przesiądę się na ten program chwaląc go wszem i wobec że jest The Best !!!
:D
 

name x

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Najnowsza, darmowa wersja aplikacji przeznaczonej do wykrywania i usuwania szkodliwych komponentów (Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers ) zainstalowanych w systemie. Program oferuje trzy tryby skanowania pozwalające na sprawdzenie dysku twardego, nośników wymiennych, pamięci oraz rejestru. Wersja bezpłatna SUPERAntiSpyware posiada stale aktualizowaną bazę sygnatur, jednak należy pobierać ją ręcznie. Dodatkowo aplikacja pozwala na określenie bezpiecznych plików czy folderów umożliwiając szybsze skanowanie całego systemu.

Na stronie producenta dostępna jest rozszerzona, płatna wersja aplikacji SUPERAntiSpyware Pro oferująca między innymi dodatkową ochronę komputera w czasie rzeczywistym.

i w tym cały problem by mieć tą SUPER dodatkową ochronę cennych plików , którą zapewnia tylko wersja Pro-! ! GIVEAWAY ! ! - dlatego chciałbym ją mieć.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi,

Thanks for this opportunity. I'm coming from Ray forum.

Appreciate if could count me in for this giveaway. Sas pro has realtime & is very effective.

Thanks, Grr :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
!!!!!!!!!! Wyniki Konkursu !!!!!!!!!!!!!! Winners List !!!!!!!!!!

SUPERAntiSpyware Professional Edition

2010_06_11_095627_9nk7HW.jpg


Licencje przeslę via PM !!
Check yours PM !!

Komentarze proszę pisać TUTAJ
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Comments HERE
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Status
Zamknięty.
Do góry