Bałagan

chocho

Świeżak
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
3
Ok. Kochani ( Admin i Moderatorzy ).
Zacznę od tego, że Wasza strona jest bardzo przydatna i pomocna w zdobywaniu wielu programów w promocji itd.
Ale ja chcę zwrócić uwagę na sposób w jaki to wszystko jest podane. Delikatnie mówiąc o tym; na stronie tej panuje BAŁAGAN. Posty są pomieszane datami. Co Któryś z Was odświerza post to wyskakują stare daty. Nie można się połapać co i jak. Świerze posty są pomiędzy starymi, tak jak byście chcieli je ukryć. Jak była na to przeznaczona oddzielna strona było o wiele fajniej.
Pozdrawiam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Odpowiem Ci tak na szybko - jeśli nawet jest bałagan to jest to artystyczny nieład i przynajmniej mnie nie przeszkadza a jeśli chodzi o daty postów to nie patrz kiedy post powstał tylko spójrz na datę ostatniego komentarza i wszystko będzie w porządku.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
To wszystko ma ręce i nogi , jeżeli czegoś szukamy mamy wyszukiwarkę i tam wpisujemy to czego szukamy a pomysł aby do istniejącego już tematu , który ma nawet dwa lata dopisywać nowe wątki jest jak najbardziej słuszny !
Gdyby każdy pisał co chce i każdy istniejący już temat , traktował jak nowy wtedy dopiero byłby bałagan :wariat
Tak na marginesie to już sam zrobiłeś bałagan zakładając temat nie w tym dziale :jezyk :pala
To jest dział Programy z promocji a nie opinie uwagi !

Mam prośbę do chocho o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu i właśnie od tego zaczniemy naukę porządków skoro jest bałagan bo teraz jest :klawik. :dziwak
 
A

Anonymous

Też wydaje mi się, że chocho patrzy na datę powstania tematu, a nie ostatniego komentarza. Po co powielać wątki? Lepiej dopisać do istniejącego. Jesteś nowy na forum, do wszystkiego przywykniesz z czasem :) Pozdrawiam
 
A

Anonymous

chocho napisał:
Co Któryś z Was ODŚWIERZA post to wyskakują stare daty. Nie można się połapać co i jak. ŚWIERZE posty są pomiędzy starymi, tak jak byście chcieli je ukryć. Jak była na to przeznaczona
Może i panuje BAŁAGAN ale nie tylko u nas :szydera.Dlatego zanim zaczniesz korygować nasze błędy...popracuj nad swoimi :papież .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Lepiej doklejać do starych tematów niż zakładać nowe bo wtedy będzie masa dubli, zresztą patrz zawsze na datę ostatniego postu w temacie a nie pierwszego. :wariat
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
jest ok :hippie
 
Do góry