Mobilna wersja forum?

A

Anonymous

Co tu dużo opisywać proponuję podkreślam Proponuję mobilną wersję forum.
 
A

Anonymous

Taka propozycja padła już dawno temu (nie pamiętam tylko w jakim temacie), OXY miał o tym mówić z m4ciosem
 
A

Anonymous

Ale nie mówili :p.Niech teraz się wypowiedzą :D.A to że kiedyś był taki temat poruszony to nie wiedziałem.
 
A

Anonymous

A skąd wiesz, że o tym nie rozmawiali? Może mówili, ale nie koniecznie publicznie
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
ja nie znaju się jak to zrobić a marcios jak widać opuścił nas :płacz
Jedyne co mogę zrobić to zainstalować Tapatalk niby to jest dla tych mobilnych.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Chciałbym odświeżyć temat. Ostatnio była promocja na Tapatalk 4 dzięki czemu stałem się jego posiadaczem. Niestety naszego forum nie wyszukuje. Czy da radę coś z tym zrobić? Może ja coś źle robię?
 
A

Anonymous

Może OXY zwyczajnie zapomniał, aby to zrobić, temat został odświeżony (i bardzo dobrze) i może teraz coś z tego wyjdzie i będzie mobilna wersja forum
OXY, dasz radę coś z tym zrobić czy nie da rady?
 
A

Anonymous

W sumie było by fajne ułatwienie, czasami przy promocjach trzeba kombinować z proxy, z telefonu nie trzeba.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Nieśmiało powiem, że też byłbym za Tapatalk pluginem. Polecany tutaj program z promocji zakupiłem i sprawuje się całkiem przyjemnie z różnymi forami, miło by było gdyby PZD też był wspierany ;) O ile wykonalne - temat do przemyślenia.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
na weekend (jak nie wybędę), no chyba że zmobilizuję się wykonam święte zadanie w tygodniu :yes master
 
Do góry