McAfee utrudni pobieranie pirackich plików!

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
McAfee jako pierwszy producent oprogramowań antywirusowych, opatentował najnowszą technologię ochrony konsumentów przed pobieraniem nielegalnych plików. Nowa funkcja blokująca dostęp do witryn zawierających nielegalne oprogramowanie zostanie wcielona w moduł SiteAdvisor, a korzystać będą z niej mogli najprawdopodobniej zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi. McAfee ma nadzieję, że nowa funkcjonalność pozwoli na edukację internautów w zakresie pobierania tylko udostępnionych zgodnie z prawem elementów .

mcafee-block.png


Źródło:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

SiteAdvisor od dłuższego czasu ostrzega przed serwisami P2P
wiec rewolucji bym się nie spodziewał
 
A

Anonymous

Alexander napisał:
McAfee jako pierwszy producent oprogramowań antywirusowych, opatentował najnowszą technologię ochrony konsumentów przed pobieraniem nielegalnych plików.
Nie bardzo rozumiem :scratch.Z tego co wiem to konsumenci z własnej i nieprzymuszonej woli korzystają z pobierania nielegalnych plików.Czyli co ? Będą uszczęśliwiać na siłę :szydera ?
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Pójdź dziecię, ja cię uczyć każę
:szydera
McAfee ma nadzieję, że nowa funkcjonalność pozwoli na edukację internautów w zakresie pobierania tylko udostępnionych zgodnie z prawem elementów .
Tak się dokoła rozejrzeć to wszędzie,a to czegoś zakazują,a to pouczają,nakazują To jest ta wolność /podmiot domyślny/
Niedługo człek włączy kompa i zobaczy:
77cYceK.gif

Ja Ci dam torenciki !! !! nielegalne pliczki !! !! Ty userze jeden
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Myślę, że tu chodzi o podlizanie się szeroko rozumianej grupie twórców.
Pamiętajmy, że McAfee jest producentem amerykańskim, a tam trochę inaczej spogląda się na zagadnienie piractwa.

I tam też programy te są najpopularniejsze.
 
Do góry